Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Evini yeniden dekore etmek isteyenler veya yeni ev kuranlar, perde seçimi yaparken öncelikle stor perdelere mutlaka bakmalıdırlar. Şık ve modern duruşuyla fazlasına ihtiyaç duymadan tek bir aparat yardımı ile günlük yaşantılarını kolaylaştırırlar. Ucuz perde dünyası her pencereyi güzelleştirecek bir stor perde ile yanınızda.

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nedir?

Adını bu kadar sık duyduğumuz bir perde çeşidi olan çift mekanizmalı stor perde nedir? Üst tarafında çubuksu bir boruya tutturulmuş, özel olarak üretilmiş, mekanizmaya uyumlu hareket eden kumaşı, aşağı indirmek veya yukarı kaldırmak için kenarlarında ipler bulunan bir çeşit mekanizmadır. Basit olan bu perdeler ucuzdur ve adından da anlaşılacağı gibi perde kumaşı üst silindirin etrafında döner. Bu perdeler, geniş bir uzunluk, genişlik, renk ve malzeme yelpazesine sahiptir ve özellikle geometrik çiftli stor perde çeşitleri çokça bulunmaktadır.

Neden Geometrik Çift Mekanizmalı Stor Perde?

Stor perdeler, tek başlarına kullanacak kadar şık olabilirken, birçok evde bunlar, sırf kalın perdelerin altına veya tüllerin üzerine göre de dizayn edilebilirler.

Birçok stille, gündelikten resmiyete kadar her türlü dekorasyon temasını tamamlayacak bir geometrik çiftli stor perde bulabilirsiniz. Perdeler bir odayı tamamlar. Işığın içeri girmesini kontrol etmeye, mahremiyet ve sıcaklık katmaya, tarzınızı ortaya koymaya yardımcı olur. Her pencerenizin stor perdesi, farklı renk ve desenlerde de olabilir. Birçok seçenek ile beraber farklı çiftli stor perdeler pencerenizi süslemeyi bekliyor. Evinizin havasını değiştirecek bu özel perdelere bir şans vermelisiniz.

Pencere perdelerini, oda, yatak odası, salon gibi evin her köşesine ayrı ayrı uyum sağlayan, görünümü tamamlamak için doğru kumaşı, doğru rengi ve deseni seçmek oldukça zordur. Seçenekler çoğaldıkça bu seçim daha da zorlaşır. Her ne şekilde olursa olsun önemli olan her gün görmek zorunda olduğumuz bu dekoratif ihtiyaç malzemeleri hayatımızı kolaylaştıracak yapıda olmalıdır.

Perde Nasıl Olmalı?

Mobilyalarınız tek renk ise ve ortama hava ve renk katmak istiyorsanız sizin de ihtiyacınız geometrik çiftli store perde. Bu perde ile hem yaşam alanınıza şıklık hem de hayatınıza kolaylık sağlayacaksınız. Kolay kullanımlı dayanıklı yapısı kolay temizleniyor olması tam ihtiyacınız olan şey. Işık geçirmez özelliği mahremiyetinizi de korur ve böylece iç huzuru yaşarsınız.

Yalnızca kuru temizleme mi yoksa çamaşır makinesinde veya elde de yıkanabilen bir perde mi istiyorsunuz? Yaz aylarında odanızı güneş ışığından korumak istediğinizde sizi saklayacak olan perdeler zamanla solmasın mı istiyorsunuz? Veya soğuk kış günlerinde isten kirlenen perdelerinizi sık sık temizleme ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Store perdeler, ağır lekeler dışında silinebilir yapısı olması nedeni ile temizlikte size zorluk yaşatmaz.

Geometrik, çiçekli gibi stor perde ve daha fazlası dâhil olmak üzere perde çeşitlerine göre de alışveriş yapabilirsiniz. Renk ve desen dışında stile göre de alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bu sorularınıza yanıt verecek ve çözüm noktasında size uygun perde seçiminde yardımcı olabilecek tek adres İzmir’de faaliyet gösteren ancak Türkiye’nin her noktasına hizmet veren ucuz perde dünyasıdır.