Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Özellikle kadınların ilgi alanı olan ev dekorasyonu denildiğinde ilk akla gelen eşyalar mobilya ve halılar olmasına rağmen perdeler dekorasyon tamamlayıcı unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Tül fon perde tercih edilen perde modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Geniş renk ve desen seçenekleri ile aslında dekorasyon tamamlayıcı olma özelliğinden çok dekorasyonun neredeyse özünü oluşturmakta olan tül fon perde kullanılacağı mekana uygun kullanıldığında ise daha çok dikkat çeker hale gelecektir.

Tül Fon Perde Modelleri

Tül fon perde kullanılacağı alana ve tercihinize uygun model ve renk seçenekleri sayesinde tarzınızı da rahatça yansıtma imkanı sağlayacaktır. Tül fon perde modelleri özellikle evinizin salonlarında mobilya ve halılarınızla uyumlu renklerde tercih ettiğinizde salonunuza bambaşka bir hava katacaktır. Elbette yalnızca salonunuz için kullanmak zorunda değilsiniz. Yatak odasında kullandığınızda vereceği hava, yatak örtünüze uyumlu renk tercih ettiğinizde elde edeceğiniz uyum eminiz sizi büyüleyecektir. Tül fon perdelerde en çok tercih edilen renk seçenekleri saks mavisi, vizon, pudra, gülkurusu gibi modası asla geçmeyen renk ve modellerde tercihinize, zevkinize ve tarzınıza göre yapılabilmektedir.

Birçok markaya ait olarak hizmetinize sunulan tül fon perde modelleri içinde kadınların tercihi genellikle şık, sade modeller olmaktadır.

Tül Fon Perde Özellikleri

Tül fon perde desenleri arasında en çok tercih edilen desenler damask, mozaik ve sarmaşık desenlerdir. Son yıllarda tül fon perde daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bunun nedeni ise fon perde denildiğinde akla gelen kalın ve koyu renk kumaşlardan yapılan fon perdelerin kullanıldığı ortamı kararttığı düşüncesidir. Gerçekten de evin herhangi bir odasına girildiği zaman iç açıcı ve ferah bir görüntü ile karşılaşmak herkesin görmek isteyeceği bir durumdur.

Tül fon perde çift kanat olarak kullanılabileceği gibi isteğe bağlı olarak tek parça halinde de kullanılabilir, özellikle küçük ve güneş almayan, yeterince aydınlık olmayan evler için çok ideal bir tercih olacaktır. Mobilyalarla uyumlu yaptırıldığında ise ortam daha da keyifli bir hal alacaktır. Kullanıldığı oda veya salona geniş ve aydınlık bir hava vererek iç açan tül fon perde her konseptle uyum sağlaması ile de dikkat çekmektedir.

Tül Fon Perde Temizliği

Salon, oturma odası ve yatak odalarında sıklıkla tercih edilen tül fon perde temizliği ise sanılanın aksine pratik ve çok kolaydır. Günümüzde bir çoğumuzun evindeki çamaşır makinalarında perde ayarı bulunmaktadır. Çamaşır makinalarında perde ayarı özelliği bulunmayanlar ise tül fon perdelerini 30 de yıkamalıdır. Tül fon perdelerinizi yıkarken kullanacağınız deterjan iyi cins ve kaliteli bir deterjan olursa perdeleriniz daha parlak ve canlı olacaktır. Ayrıca kesinlikle ağartıcı ürünler kullanmamalısınız. Aksi halde perdeniz yıpranarak kullanım ömrü kısalacaktır. Tül fon perdelerinizi yıkama sonrası hemen takarsanız kesinlikle kırışmayacaktır.

Tül Fon Perde Nerden Alınır?

Sadece tül fon perde değil her çeşit perdelerin satın alınabileceği mağazalar vardır. Bir de bunun dışında internet üzerinden satış yapmakta olan platformlar ve mağazalar vardır. Ucuzperdedunyasi.com internet üzerinden perde satın alabileceğiniz güvenli bir sitedir. Ucuz perde dünyası sizlere her konuda birçok avantajlar sunmaktadır. Kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olan site, alışveriş yaptığınız andan teslim anına kadar olan her aşamada destek sağlamaktadır. Verdiği hizmetler elbette bu kadarla sınırlı değildir. Profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürmekte olan site kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını amaç edinmiştir.

Tül fon perde hazır ölçü fon perde kategorisinde yer almaktadır. Bunun anlamı hazır dikilmiş fon perdeler şeklinde satışa sunulması demektir. İster hazır ölçü tül fon perde olarak sipariş oluşturun isterseniz vereceğiniz ölçüleri ile siparişi oluşturun sonuçtan çok memnun kalacaksınız. Ucuz Perde Dünyası hizmetleri belirli bir şehirli sınırlı kalmamaktadır Türkiye’nin bütün şehirlerine hizmet vermekte olan site verdiği kaliteli hizmetlerle perdecilik sektörünün aranan firması haline gelmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyetini firma prensibi olarak edinmiş olan site kargo ve teslim aşamasını da yakından takip etmektedir.

Kaliteli hizmetleri ile bilinen site sizlere ödeme konusunda da çok fazla kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi kartı, taksitli satışlar ve kapıda ödeme seçenekleri elbette sizin çıkarlarınızı koruma amacını baz almaktadır. Sitenin ürünleri ve verdikleri hizmetleri incelemek için siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir.