Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Perdeler ev dekorasyonunda olmazsa olmaz haline gelirken perde çeşitleri, tasarımları ve kullanıldığı yerler gün geçtikçe artmaktadır. Perdeler artık sadece evlerde kullanılmakta kalmayıp ofis düzenine de yeni bir soluk getirmeyi başardı. Perde seçerken dikkat edilecek en önemli hususlardan biri mobilyalara uygunluktur. Bu bakımdan İzmir şehrinin en kaliteli perde üretimine sahip olan Ucuz Perde Dünyası tasarımları ve kalitesiyle göz doldururken kaliteli ürünleriyle İzmir de ilk akla gelen yerlerden olmaktadır. Çünkü Ucuz Perde Dünyası kendi bünyesine gün geçtikçe farklı tasarım ve perde kategorileri eklemektedir.

Ucuz Perde Dünyasının şu an satışa sunulan kategoriler arasında Zebra Perde çeşitleri, Stor Perde çeşitleri, Çift Mekanizmalı Stor Perde çeşitleri ve Halı bulunmaktadır. Bütün kategoriler 1. Sınıf kalite üretimi ve tasarımıyla dikkat çekmeyi başarmıştır. Ayrıca sadelikten hoşlanmayanlar için de gösterişli perde seçenekleri Ucuz Perde Dünyası’nda yer almaktadır. Modellerimiz arasına yeni eklediğimiz Varaklı Japon Fon Perdeleri müşterinin adeta gözünü doldurmaktadır.

Böylelikle perde seçeneklerinin ve özelliklerinin fazla olması ise müşterilere rahatlık sağlıyor. İzmir perde açısından oldukça gelişmiş bir şehir. Bununla beraber perdeler için her gün yeni özellikler ve tasarımlar satışa sunan Ucuz Perde Dünyası dikkat çekti. Tabii bu özellikleri kalite ile birleştirerek müşterilerin gönlünü kazandı. Şu an satılmakta olan fon perdeler arasına bir de Varaklı Japon Fon perdeyi ekleyerek bu çeşitlere yeni bir soluk getirmiş oldu.

Varaklı Japon Fon perdeler gösterişi seven ve sadelikten sıkılmış olan müşteriler için oldukça kullanışlı. Perdello kumaşı kalitesi ile hazırlanan bu perdeler sabit ebatta üretilirken renk çeşitleri ise oldukça fazla. Varaklı Japon Fon Perdeleri seçilen kumaş renginin üzerine, uyumlu baskı ve geçmeli varak kullanılarak yapılmaktadır. Ebatlar sabit tutulduğu için en 50 santimetre, yükseklik ise 270 santimetre olarak müşterilere sunulmaktadır. Varaklı Japon Fon Perdeleri kornişe takılacak şekilde düğmeli üretilmektedir. Ürün kornişe takıldığından sabit durduğu için perde aşağı yukarı hareket ettirilmemelidir.

Gösterişi seven ve mevcut perdelerinin sade olduğunu düşünen bütün müşterilerimizin Varaklı Japon Fon perdelerimize bir göz atmasını öneriyoruz. 1.sınıf kalitesi ve kumaş türü Perdello olan perdelerimiz alüminyum kasa ile çok uzun süre bozulmadan kullanılmaktadır. Japon Fon perdelerimiz güneş veya ışıktan etkilenmemektedir. Dolayısıyla nem dayanıklılığı vardır. Müşterilerimiz Ucuz Perde Dünyasından sipariş edecekleri Varaklı Japon Fon Perdeyi adet olarak sipariş edebilmektedir. Sipariş edilen perdelerin imalat süresi ise 2-7 iş günü arasını bulmaktadır. İmalat süreleri perdenin rengine göre de değişmektedir. Varaklı Japon Fon perde temizliği kuru temizleme tarafından yapılmaktadır.

Varaklı Japon Fon perdelerinin kumaşı, kasası, montajının kolaylığı ve fiyatının uygunluğu bu perdeyi daha cazip hale getirmiştir. Evinde veya ofisinde fark yaratmak isteyen, eski düzeninden sıkılan müşterilerimiz Varaklı Japon Fon Perdeyi tercih etmektedir. Yaşadığı yere gösteriş ve nostaljiyi getirmek isteyen müşterilerimiz bu tasarımlara hayran kalacaklardır.

Varaklı Japon Perde hem gündüz hem gece kullanımına çok uygun bir perdedir. Varakları özel taşlardan yapılmıştır. Varaklı Japon Fon perdesinin kalitesi, özellikleri ve kullanım kolaylığının yanında Ucuz Perde Dünyasının ödeme kolaylığı müşterilerin dikkatini çeken diğer konular arasındadır. Sipariş ederken adet olarak satın alabileceğiniz bu perdeyi kredi kartına 12 taksit seçeneğiyle ya da kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ucuz Perde Dünyası perdelerini ücretsiz kargoya verir ve 2 ile 7 iş günü içerisinde kapınızda olur. Varaklı Japon Fon perdeleri ile evinize Uzak Doğu kültürünü getirerek odanıza yeni bir soluk kazandırıyor.

Varaklı Japon fon perdeleri girdiği evlere mistik bir hava katarken evinizin düzeninden sıkılmışsanız size farklı tasarımlar sunarak ev düzenlemenize yardımcı olacaktır. Japonya Fon perdeleriniz Varak desenli olduğu için mobilyalarınızın ağır ve gösterişli olmasına da gerek yok.

Varaklı Japonya Fon perdesi daha sade ve otantik mobilya ile sizin ve misafirlerinizin gözünü dolduracaktır. Ev düzenlemenizde çok çeşitli fikirler vermeye de yarayan bu perdeler kullanım kolaylığı ile seçme sebebiniz oluyor. Varak işlemesi, rengi, boyu ve püskülleri ile vazgeçilmez bir seçenek olan bu perdeyi size öneriyoruz. Varaklı Japonya fon perdesini Ucuz Perde Dünyası’ndan rahatlık ve güven ile alabilirsiniz.