Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Screen stor perde saydam görünümlü ve güneşin yakıcılığını önlese de güneş ışığını geçiren bir perde türüdür. Sunscreen perde olarak da nitelendirilmesi güneşi bloke eden bir yapısı olmasından ileri gelir. Ülkemizde yıllar boyu ithal edilen bir ürün olarak temin ve satışı sağlanmıştır. Kumaşının özel bir doku ve mekanizmada olması bu perde türünü diğerlerindne ayırır. Ancak son yıllarda Türkiye’de de aktif bir şekilde üretimi yapılmaktadır. Ucuz perde dünyası ailesi olarak, firmamız bu anlamda ve kaliteyi estetikle buluşturup oldukça makul fiyatlar ile müşteriyle buluşturmaktadır.

[read more=”Read more” less=”Read less”]

Screen Stor Perde Çeşitleri ve Özellikleri

Screen stor perde güneşin geçirgenliğini kesen ve ortama aksettirmeyen kumaşlardan üretilir. Ancak bu yapıda olmasına rağmen, diğer benzer özellikteki perde türlerine göre daha farklıdır. Çünkü screen stor perde ortamı tam anlamıyla karanlık yapmaz. Hatta içeriden bakıldığında dışarısının da gayet net bir şekilde görünmesini sağlar.

Yalnızca, güneşin dik açıda geldiği zamanlardaki zararlı etkilerini ve gözü rahatsız etmesi durumunu engeller. Ama elbette ki screen perdeler de kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Kalınlık seviyesi değişen screen stor perde ile ışığı kesmeden, yalnızca gün ışığı etkisi ile göz almayacak bir oda oluşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda istendiğinde mekanı epey loş bir ortama getirecek özelliklere sahip kumaşlardaki screen stor perdeler de tercihiniz olabilir.

Screen stor perde özellikleri itibariyle öncelikle kullanşlı bir alternatiftir. Kalın bir perde konseptinde olmasınz rağmen gün ışığı değil, güneşin etkilerini ekarte ettiği için enerji tasarrufu sağlar. Saydam yapısı sayesinde dışarıyı görme imkanı her zaman mevcuttur.

Kullanıldığı mekana oldukça şık ve lüks bir hava katsa da fiyat performans anlamında gayet makul fiyatlardadır. Şık görüntüsünün yanında kullanımı ve temizliği de pratiktir. Bir perdeden öte aynı zamanda ortamınızın dekorasyonunun en nadide görünümlü şık parçalarındandır. Firmamızda üretilen perdeler AB sağlık koşullarına ve çevre sağlığına uygun içeriklere sahip ürünlerdir.

Screen Stor Perde Kullanım Alanları

Screen stor perde kullanım alanları kesinlikle sınırlı mekanlar değildir. Ancak günümüzde sıklıkla tercih edildiği yerler vardır. Bunlar; güneşten etkilenecek eletkronik cihazların olduğu odalar ya da iş yerleri / ofisler, tekstil işi yapılan yerlerde güneş ışınına maruz kaldığında bozulacak kumaşların olduğu ortamlar olarak ifade edilebilir. Modern bir hava berrak bir görüntünün oluşmasını sağlayan screen stor perde evlerde de kullanılabilir.

Özellikle çok katlı gökdelen formundaki evler için manzarayı görme imkanı da sağlayan perdelerin kullanımı epey keyifli olacaktır. Ancak incelik seviyesine göre, dışarıdan bakılınca içerisinin de görünebilmesi olası perdelerden olduğu için sunscreen stor perde seçimi buna göre yapılmalıdır. Kendi içinde de kumaş kalınlık ve incelik seviyesi, kullanılacak ortama göretercih edilmelidir.

Ucuz perde dünyası adresinden ve mağazalarımızdan bizimle iletişime geçip merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.[/read]