Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Tül Stor Perde, Perdeler günümüzde sadece basit bir ev eşyası olmaktan çıkarak evlerimizin eşya ve mobilyaları ile belli bir uyum içinde olması gereken ve dekorasyona büyük bir katkısı olan ev eşyaları haline gelmiştir. Zamanla teknolojinin de gelişmesiyle perdeler de değişime uğramıştır. Basit kullanımı olan klasik kornişli perdeler yerini daha modern ve şık görünmesinin yanında çok pratik yapısı, rahat kullanımı ile de kullanıldığı ortamda tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünler halini almışlardır.

[read more=”Read more” less=”Read less”]

Mekanizmalı perdeler grubunda yer alan stor perde işleyişi aslında oldukça kolay ve pratiktir. Perde kumaşının alüminyum bir boruya sarılarak zincir bir bağlantı yoluyla toplanması veya açılması şeklinde işlemektedir. Kullanıldığı yere göre kumaşı da değişiklik göstermektedir. Mutfakta özellikle Tül stor perde kullanımı tercih edilmektedir.

Çocuk odası tül stor perde kullanımında desenli tüller tercih edilmektedir. Erkek çocuk odasında araba desenli tüller tercih edilirken, kız çocuk odalarında ise barbie bebekler ya da döneme ait çizgi film karakterlerinin bulunduğu tüller tercih edilmektedir. Kumaş olarak ise genellikle stor perdelerde pamuk, polyester ve şantuk kumaşlar ilgi görmektedir.

Tül Stor Perde Modelleri

Tül stor perde çeşitleri satın alacak kişilerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda çeşitli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılacağı odaya göre çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak üretilmektedir.
Alıcının ihtiyaç veya zevki doğrultusunda çizgili tül stor perde bir sıra seyrek tül bir sıra sıkı tül şeklinde sıralanmaktadır. Çok şık bir malzeme olan bambu tül stor perde ise genellikle yatak odaları için kullanıma uygundur.

Ofis, büro ve işyerleri için hasır stor perde kullanılırken karanlık oda kullanmak isteyenler, toplantı odaları gibi ortamlar için ise black – out stor perdeler kullanılabilmektedir.

Tül Stor Perde Nerelerden Alınır?

Tül stor perde kullanım kolaylığı, pratikliği ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Ayrıca kullanıldığı yerin havasını değiştiren yapısı sayesinde tarzınızı rahatlıkla yansıtabileceğiniz, renk ve desenlerinin bol çeşitte olması ise rahat tercih yapabilmenize katkı sağlayacaktır.

Bu kadar çok kullanım avantajına sahip olan tül stor perde nereden alınır? Sorusuna verilecek cevap ise elbette birden fazla olacaktır.

Tül stor perde alışverişi yapabileceğiniz ve sadece perde üzerine çalışan mağazalardan tül stor perde satın almak tercihlerinizin arasında olabilir. Bunun dışında internet üzerinden alışveriş yapılan büyük sitelerden çok rahatlıkla tül stor perde temin edebilirsiniz.

Özellikle son yıllarda internet kullanımındaki artışın da etkisiyle internet üzerinden alışveriş her alanda çok rastlanılan bir konu olmuştur.

Kolay bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz internet siteleri birçok avantajı da taşımaktadır. Birçok ürünü bir arada görebileceğiniz ve rahatlıkla kıyaslama yapmanız için büyük kolaylıktır. Ayrıca evden çıkmadan keyifli bir alışveriş yapma olanağı sağlamakta olan internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapılmaktadır.

Tül Stor Perde Fiyatları

Fiyatlar birçok nedenle değişken olmaktadır. Satın alınacak perde ölçüsü ve dikiminde kullanılan kumaş kalitesine göre her keseye uygun fiyatlardan tül stor perdeyi Ucuz Perde Dünyasından satın alabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve sunulan taksitli ödemeler de ilginizi çekebilir.[/read]