Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz ev ve iş yerlerimizde dekorasyon bizlere hitap etmektedir. Bu dekorasyonda büyük bir paya sahip olan perdeler hem bulunduğumuz ortamı daha modern bir görüntüye ulaştırmak hem de içerisini dışarıdan gizlemek için kullandığımız yöntemlerden birisidir. Bireylerin zevk ve tercihlerine göre farklı modeller ve tasarımlar ile üretilen perdeler bulunduğumuz mekanın ambiyansı açısından oldukça önemlidir. Tercihe göre üretimi sağlanan tül perdeler mekanın şıklığı açısından göz doldurucudurlar.

[read more=”Read more” less=”Read less”]

Fonksiyonel özellikler açısından başarılı bir buluş olmakla birlikte evinizdeki yatak odasından antreye, oturma odasından mutfağa tüm alanlarda evinize girecek olan güneş ışığını kontrol edebilirsiniz. Tül perdeler dışarıdan gelen güneş ışınlarını tam olarak yok edemez ancak güneşlik yardımı ile bu soruna çözüm yolu bulabilirsiniz. Tül perdelerin yanında güneşlik kullanıldığınızda tülün fonksiyonel özelliği devreye girmiş olur. Güneş ışınlarından korunmak ve akşamları evinizin içerisinin gözükmesini önlemek amacıyla tül perde yanında güneşlikler de sıklıkla tercih edilir.

Tarzınızı ve zevkinizi yansıtabileceğiniz perdelerde çeşitli fon ve renklerde seçim yapabilirsiniz. Renk seçiminin yanı sıra kumaş seçiminin de birbirine uyumlu olması gerekir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, hangi kumaş türü tercih edilirse edilsin kırışmaz yapıda bir kumaş seçilmelidir. Kırışan yapıda bir kumaş tercih edildiğinde her yıkama sonrası perdelerin ütülenmesi gerekecektir.

Diğer yandan kırışmaz yapıda olan kumaşlarda yıkamadan sonra ütü yapmanıza gerek yoktur. Evin en büyük tamamlayıcı ögesi olarak tanımlanan perdeler, bulundukları alanların şık bir görünüme bürünmesine yardımcı olurlar. Ucuz Perde Dünyası ile farklı modellerin bir araya geldiği, kaliteli ve cep yakmayan fiyatlarla satışa sunulduğu sitemizi ziyaret edebilir, ilginizi çeken ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ucuz Perde Dünyası’nda Tül Perde Çeşitleri

İsteğe göre gösterişli ya da sade olarak üretilen tül perdeler, tüm bireylerin zevklerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tül perdeler, desenlerine yaratıcılığına, renklerin farklılığına, fonksiyonel özellikleri ve dekoratif eklentilerine göre değişiklik arz edebilir. Vakit geçirdiğimiz ortamların en dikkat çekici ürünleri haline gelen tül perdelerde genellikle beyaz, somun ve krem renkleri ağırlıkta olup açık tonlardaki renkler tercih sebebidir.

Zevkinize göre dilerseniz perdelerinizi mobilyalarınız ile aynı renkte alabilir, dilerseniz de farklı renklerle bir tezatlık oluşturarak değişik stil tarzları yaratabilirsiniz. Sade bir ev tasarımına sahip olan müşterilerimiz çoğunlukla seçenekler arasından düz tül perdenin evlerindeki sadeliği yansıtmalarını isterler.

Bu tarz perdeleri camınızın ebatlarına göre hazır bir şekilde temin edebilirsiniz. Hazır dikilmiş tül perdeler sadece düz modeller için değil çiçekli tasarımlar içinde kullanıma sunulmuştur. Çeşitli tarzlarda ve boyutlarda üretilen bu modelleri korniş, çubuk ve direk gibi bölgelere kolaylıkla takabilirsiniz. Tül perde kullanılacak olan alanın dekorasyonunda değişiklik yapılmak istenirse kumaş tercihi olarak keteni seçebilirsiniz. Odaya loş bir hava katacak olan keten tül perdeleri pencerenizin ölçüsüne göre kısa veya uzun şekilde sipariş edebilme olanağına sahipsiniz.

Güneş ışınlarından faydalanmak ve güneşi yaşam alanlarında hissetmek isteyen müşterilerimizin öncelikli alternatifleri dikey tül perdelerdir. Bu tarz perdeler güneş ışığını absorbe etmek yerine evinize girmesini sağlayacaktır. Minimalist bir insansanız ve ortamın dekorasyonunda sadelikten yana bir tarz benimsiyorsanız sade tül perdeler sizler için hayat kurtarıcı nitelikte olacaktır. Hareketli, yerinde duramayan ve eğlenceli bir ambiyansa sahip olmak isterseniz de desenli tül perdeler sizler için bulunmaz bir nimettir. İp tül perdeler ise daha çok klasik ve modernlikten şaşmayan kesimin yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.

Geniş renk skalası ve ütü gerektiremeyen kumaşı ile oldukça rağbet gören bu perdelerin temizlenmesi diğer perdelerin temizliğinden biraz farklıdır. Uzun yıllar yıpranmadan kullanma imkanına sahip olabilmek için bu perdelerin yıkanması sırasında perde bohçası kullanılabilir ya da perdeler birkaç yerinden bağlanarak makineye atılabilir. Zevkinize göre kullanım alanı bulan simli tül perdeler, ışıltıyı sevenler ve hayatının her alanında ışıldamak isteyenler için tasarlanan bir başka modelimizdir.

Şıklığın Gözdesi Tül Perdelerin Üretimi

Bulunduğumuz her alan için kullanıma hazır olarak tasarlanan tül perdelerin üretimi farklı malzemelerden gerçekleştirilir. Ham maddesi polyester olan perdelerin üretimi tüm bütçelere göre uygundur. Neme dayanıklılık ve uzun dönem kullanım imkanı sağlayan polyester, dayanıklı olması nedeniyle perde sanayisinde oldukça fazla tercih edilen maddedir.

Keten, ipek gibi farklı maddeler de tül perdelerin üretiminde kullanılır. Zevkinize bağlı olarak ister polyesterden üretilen perdeyi tercih edebilir isterseniz de ketenden üretilen modeli seçenekleriniz arasına alıp değerlendirebilirsiniz. Perdenin takılacağı ortama renkli ve hareketli bir görüntü sağlamak isterseniz geçişli tül perde modelini seçebilirsiniz. Renkli bir görüntü için diğer bir alternatif vizon perdelerdir. Birbirinden farklı seçenekleri bir araya getiren Ucuz Perde Dünyası, müşterilerine yaşamlarının her alanında kullanabilecekleri perdeyi özenle seçmesi için yardımcı olacaktır.

Fiyat Bakımından Tül Perdeler

Perdenin tasarımı, ölçüsü, ham maddesi ve modeli gibi etmenler fiyatın belirlenmesinde farklılık gösterici unsurlardandır. Bir tülün kalitesini o tül perde de kullanılan deseni, kumaşın cinsi, dikim çeşidi gibi etkenlerin varlığı ile ölçülür. Perde alımlarında fazladan ücret ödememek adına cam ölçülerinin doğru alınması önemlidir. Perdenin genişliği ve uzunluğu arttıkça kullanılan kumaş miktarı artacağından fiyatta yükselme meydana gelecektir.

Bütçenizi korumak adına ölçülerin dikkatli ve doğru alınması büyük önem arz eder. Tül perdelerin fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayıcı diğer bir etken pile detayıdır. Perdelerde pile detayını hoş bulmuyorsanız bu sizin için daha az maliyetli olacaktır. Perde işlemeleri zevkinizi yansıtıyorsa hayalet tül perde alternatifini gözden geçirebilirsiniz. Kaliteli bir yapıda olmasına dikkat edilmesi gereken bu ürünler ütü gerektirmez. Çocuk odasını değiştirip yerine genç odası yapmak planlarınız dahilindeyse gerekli tül perde seçeneklerine Ucuz Perde Dünyası üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tül Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Dikkate alınacak noktalardan biri alınacak perdenin türüne ve modeline önceden karar verilmesidir. Ancak yeni bir eve taşınma gibi durumunuz varsa perde seçimi tüm mobilyaların seçiminden sonra yapılmalıdır. Mobilyalarınızı perdeye değil, perdeyi mobilyalarınıza uydurmanız gerekmektedir.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken detay ise cam ölçüsünün doğru alınarak perdenin siparişi verilmelidir. Yanlış alınan her ölçü ortamın ambiyansında bozulmalara neden olabilir. Perdelerinizden tam verim alabilmek için kumaş seçiminin doğru yapılması da dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Güneş ışığının oldukça fazla olduğu bir ortamda kullanılacak olan perdenin kaliteli tüllerden olması gerekmektedir. Alan dekorasyonu açısından mobilyalarınızdan birkaç ton koyu ya da açık perde seçimi yapabilir ya da mobilyalarınızda işleme varsa bunları perdelerinizde de değerlendirebilirsiniz.

Ucuz Perde Dünyası’nda Tül Perde

Müşteriler açısından oldukça fazla tercih edilen Ucuz Perde Dünyası, uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli ham madde ve işçilikle karşınıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesine göre işlemlerini yürüten Ucuz Perde Dünyası ailemiz sayesinde tek bir tıkla kaliteli, hesaplı ve tarzınıza uyum sağlayacak perde çeşitlerimize göz atabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile daima müşteri odaklı işlemler yürütmekteyiz. Gerek verdiğiniz siparişlerle ilgili gerekse ürünlerin özellikleriyle ilgili sitemizde bulunan iletişim numaralarıyla irtibata geçebilirsiniz. Ucuz Perde Dünyası ile güvenilir alışveriş bir tık kadar uzağınızda.[/read]