Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Perde günlük yaşantıda evlerin vazgeçilmezi olan bir tekstil ürünüdür. Her odaya ayrı olarak takılan bu perdelerin şekli ve yapısı da birbirinden farklıdır. Farklı perde türlerinden biri de kabartmalı zebra perde olarak karşımıza çıkmaktadır. Şık ve kaliteli bir perde seçimi ile evlerinizi şık bir yuva haline dönüştürebilir ve kullanım kolaylığı ile bu perdelerin özelliklerinden faydalanabilirsiniz.[read more=”Read more” less=”Read less”]

Kabartmalı zebra perde kullanımı oldukça kolay bir perde çeşididir. Kullanımı kolay olduğu kadar temizlenmesi de kullanıcıları için zorluk barındırmamaktadır. Ayrıca birbirinden çeşitli kabartmalı zebra perdelerin yer aldığı Ucuz Perde Dünyası ile evinize en yakışacak ve zenkinizi yansıtacak perdelere sahip olabilirsiniz.

Kabartmalı Zebra Perde Özellikleri

Kabartmalı zebra perde alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı özellikler bulunmaktadır. Kaliteli ve şık bir perdeye sahip olmak için seçeceğiniz perdelerin malzemesi önem taşır. Ucuz Perde Dünyası’nda bulacağınız stor perdeler kaliteli ve leke tutmayan kumaşlardan üretilmektedir.

Perdelerin üretiminde kullanılan kumaşlar solmaz özelliktedir. Güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Kumaşlarda solma ya da güneşten kaynaklı erime meydana gelirse garanti kapsamına girmektedir. Kabartmalı zebra perdenin kumaşı çift katlı olarak üretilmektedir. Dilediğiniz zaman görüntüyü komple keserek kullanma özelliği bulunmaktadır. Güneş ışınlarının gelmesini engelleyebilir ve gölge bir alan oluşturabilirsiniz.
Perdenin asılacağı camın boyutlarına göre en ideal zebra perde dikilir. Perdelerin asılması için gerekli olan malzemeler ve aparatlar perde ile birlikte verilmektedir. Tercih edilen duruma ve şekle göre perdelerin asılması sağlanır.Ucuz Perde Dünyası mağazasından satın alınan perdeler leke tutmayan özel kumaşlardan üretilmektedir. Kabartmalı zebra perde temizliği de böylece kolay olmaktadır. Hem takma hem de çıkarma işlemi oldukça basittir. Bu nedenle temizlik esnasında sıkıntı yaşatmayan bir perde çeşididir.

Kabartmalı Zebra Perde Nerede Kullanılır?

Kabartmalı zebra perdeler oldukça pratik kullanıma sahiptir. Bu da perdelerin kullanım alanlarının çeşitlenmesinde etkili olmuştur. Kabartmalı zebra perde nerede kullanılır sorusunu merak edenler için birçok alan sayılabilir.
Kabartmalı zebra perdelerin kullanım alanlarından ilki ev ortamında görülmektedir. Hem salon hem de mutfaklarda kolay kullanımı dolayısıyla tercih edilir. Çocuk odalarında da bu perdelerin kullanımı söz konusu olmaktadır.

Ev ortamında kullanılan kabartmalı zebra perdeler ofis ortamında da kullanılmaktadır. Hem şık hem de kolay kullanımı ile ofislerin vazgeçilmezi olan zebra perdeler aynı zamanda gündelik yaşamı da kolaylaştırmaktadır.

Kabartmalı Zebra Perde Nerede Bulunur?

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Ucuz Perde Dünyası, perdeye dair her hizmeti sizlere sunmaktadır. Kabartmalı zebra perde nerede bulunur diye araştırıyorsanız bu mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Sadece İzmir’de değil Türkiye genelinde perde alanında hizmet vermektedir. Kaliteli ve her bütçeye uygun perdelerin adresi olan Ucuz Perde Dünyası’nda çeşitli renklerde ve desenlerde perdeler bulunmaktadır. Bu mağazayı ziyaret ederek zevkinize en uygun perdeye sahip olabilirsiniz.[/read]