Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Aslında perde en basit haliyle evlerimizin mahremiyetini korumak için düşünülmüştür. Evin camlarının herhangi bir şekilde kapatılması üzerine kurulu bir düşünce olarak başlamış olmasına rağmen günümüzde ev dekorasyonunda çok önemli bir yer edinmiştir. Birçok değişikliğe uğramış olan perdelerin en gündemde ve moda olanı zebra perde adı verilen bir perde türüdür. Mekanizmalı çalışma sistemi üzerine kurulu olan zebra perde mantık olarak aşağı yukarı hareket edebilmesi için yapılmış ip veya zincir ile işlemektedir.[read more=”Read more” less=”Read less”]

Oldukça kullanışlı bir perde türü olan, birçok renk, kumaş ve desenden oluşan zebra perde türleri arasında en çok tercih edilenlerinden birisi olan simli zebra perde hem gece hem de gündüz kullanım için çok uygun bir yapıya sahiptir.

Simli Zebra Perde Kullanılan Yerler

Kullanım kolaylığı ve zevkli tasarımıyla oldukça gündemde bir model olması simli zebra perde kullanımı ile ilgili bütün klasik düşünceleri yıkmıştır. Sadece evlerde kullanılmayan bir perde türü haline gelmesinde elbette tasarımının çok kullanışlı ve pratik olmasının çok büyük bir etkisi vardır.

Simli zebra perde kullanılan yerler, yaygın olarak evlerde kullanılan bir perde türüdür. Kullanım pratikliği ve şıklığı sayesinde sıklıkla tercih edilmekte olan perdedir. Kullanım alanlarını ise şöyle sıralamak mümkündür:
Başta evlerin salonlarında,
Oturma odalarında,
Yatak odalarında,
Mutfakta,
Çocuk odalarında,
İş yerleri,
Ofis ve bürolarda.
İstediğiniz bütün mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz şık, pratik ve kolay kullanılır olması yanında rahatça zevkinizi yansıtmanıza da etkili olacak perdelerdir.

Simli Zebra Perde Türleri

Birçok renk ve desen seçeneği olan zebra perdelerin en çok tercih edilenleri arasında belki de ilk sırayı simli zebra perde almaktadır. Gümüş renkli ve altın renkli modelleri ile her zevke hitap edebilme özelliğinin yanında kullanıldığı ortamın dekorasyonuna olan katkısı ise zaten tartışılmazdır.
Tercihiniz ister gümüş renk simli, isterseniz altın renk simli olsun tarzınızla hayallerinizi en modern şekilde tasarıma dönüştürmenin yolu simli zebra perde modellerinden geçer.

Simli zebra perdeler arasında yer alan modellerden olan bambu simli zebra perde ise birçok renk seçeneği sunmaktadır. Özellikle siyah simli modelleri ile tarzınızı yansıtmanız mümkün olmaktadır.
Gösterişli model sevenlerin tercihleri ise genellikle simli, boncuklu zebra perde modelleri olmaktadır.

Simli Zebra Perde Nereden Alınır?

Perdeler, özellikle evlerin vazgeçilmez bir ihtiyacı olmasının yanında evdeki mobilya ve eşyalar ile bütünlük sağlamak ve dekor amaçlı olarak da kullanılan ev eşyalarındandır. Ev ve ofisler için vazgeçilmez ve tamamlayıcı unsur olarak da kullanılan perdelerin nereden alınabileceği konusu ise akla takılan sorular arasındadır.

Perde satın alınabilecek yerler arasında sırf perde üzerine çalışan ve mağaza şeklinde hizmet veren yerler vardır. Bunun dışında simli zebra perde satın almak internet üzerinden de mümkün hale gelmiştir.
Perdelerinizi temin edebileceğiniz ve internet üzerinden perde satışı yapan birçok site vardır. Bu siteler alışveriş yapmak için güvenilir siteler olma özelliklerinin yanı sıra teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncel tuttukları sitelerinde birçok model ve renk seçeneklerini de hizmetinize sunmaktadır.

Bu sitelerden beğendiğiniz model ve renkte perde siparişi vermek ise çok kolay ve rahat olmaktadır.

Simli Zebra Perde Fiyatları

Merak edilen konulardan birisi de doğal olarak simli zebra perde fiyatları olmaktadır. Zebra perde fiyatlarını etkileyen unsurlar vardır. Kumaş kalitesi, kaç metre alınacağı gibi konuların fiyatları etkilemesi ise normal ve olması gerekendir.
Hizmetinize sunulan geniş ürün yelpazesi içinden zevkinize uygun olanını uygun fiyatlarla satın almak online alışveriş yapmanın avantajıdır.[/read]