82 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Stor perde, farklı pencere türleri ve oda alanları için mükemmel bir seçenektir. Pencere çerçevesinin içinde, dışında veya pencere çerçevesinin üstüne oturan bir kasanın etrafına sarılan, bir sarma zincir mekanizması ile hareket ettirilen tek bir kumaş parçasından oluşur.
Küçük, büyük, geniş veya dar stor perde ebatları ile parçalı ya da bütün olarak organize edilebilir. Bazen tabandan tavana kadar olan duvar pencerelerde de uygulanır.[read more=”Read more” less=”Read less”]

Neden Baskılı Stor Perde Tercih Etmeliyiz?

Stor perdeler pencereye yakın ve sabit dururlar. Bu sayede derli toplu, temiz ve modern görünürler. Kullanılmadıklarında ise yuvarlanarak toparlanırlar. Stor perdeler dışarısı ile ev arasında ısı geçişini engeller ve bu sayede evde ısı yalıtımı sağlanmış olur. Evler stor perde ısı yalıtımlı özelliği ile yazın serin kışın ise sıcak olur.
İyi havalarda eve temiz hava ve güneş girmesini sağlamak veya evinizin manzarasının tadını çıkarmak isterseniz storlar inanılmaz derecede kullanışlı olabilir çünkü geri yukarıya toplandıklarında tamamen kaybolurlar. Klasik perdelerde ise bu pek mümkün olmamaktadır.
Işık girişini kontrol altında tutmak için farklı kumaş kalınlıkları vardır. Bu farklı çeşitteki stor perde kumaşı ile bazı kullanıcılar ışığın yarısını evin içinde tutmayı tercih ederken bazıları ise ortamı tamamen karartmayı tercih eder.
Stor perdelerin en iyi özelliği ise gereksiz yere duvarları işgal etmemesidir. Klasik tip hacimli perdeler yanlarda duvarlarda yer kaplarlar ve mobilya veya diğer dekoratif eşyaların yerini işgal ederler. Storlar ile bu alanlar size kalır.
Stor perde değişimi, kullanımı, bakımı ve temizliği ise oldukça kolaydır. Ömürleri uzundur kolay kolay yıpranmazlar.
Kolay temizlenen ve leke tutmayan kumaşları seçerek evinizi toz ve kirden uzak tutmuş olursunuz. Özellikle çocuk odalarında kullanacağınız anti bakteriyel kumaşlar mükemmel bir seçenektir. Özellikle alerjisi olan bireyler içinde iyi bir seçimdir.

Baskılı Stor Perdeler Nasıl Temizlenir?

Storlar temizlenmek için çok az çaba gerektirirler. Yerinden sökmeden, tozu veya kiri temizlemek için yumuşak, nemli bir bezle silinebilirler. Özellikle baskılı stor perde modellerinde silme işlemi yapılırken, yoğun kimyasal içeren deterjanlardan uzak durmak gerekir. Çünkü her ne kadar solmaz kumaşlardan üretilmiş olsalar da kimyasal karşısında renklerde solma meydana gelebilir.
Storunuza Stilinizi Yansıtın
Evinizde mükemmel bir son dokunuş yaratmak için kendi storunuzu en sevdiğiniz fotoğrafla kişiselleştirmek oldukça eğlenceli bir dekorasyon fikridir.

İster Mustafa Kemal baskılı zebra ile ofisinizi güzelleştirin isterseniz kendi özel fotoğraflarınız ile evinizde ekstra bir özellik oluşturun. Kendi çektiğiniz bir fotoğrafı veya çizdiğiniz bir resmi stora bastırarak evinizde özgün bir hava yaratabilirsiniz.

Bazen diğer mobilyalarınıza uygun halı ve perde bulmakta zorlanırsınız. Baskılı storlar ile böyle bir derdiniz kalmaz. Çünkü baskı stor perde kişiye özeldir ve hayal gücünüz ile sınırlıdır. Düşünebildiğiniz kadar renk ve hayal edebildiğiniz kadar sayıda desen arasından sadece seçim yapmak kalır.
Özellikle çocuk odaları için baskılı stor perde fikri inanılmaz eğlenceli olacaktır. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterini odasının camında görmek onu inanılmaz mutlu edecektir. Ya da tuttuğu takımın ambleminin basılı olduğu bir stor perde ile havalara uçacaktır.

Baskılı Stor Perde Nerden Alınır?

Kumaş üzerindeki baskı zamanla güneşin ve temizliğin etkisiyle solmaya veya değişim göstermeye meyledebilir. Buna engel olmak için kaliteli, solmaz kumaştan storlar kullanmalısınız. Aksi taktirde özel baskılı stor perde için ödediğiniz tüm para boşa gidecektir.
Ucuz Perde Dünyası, İzmir’deki üretim tesislerinde birbirinden seçkin özel tasarımların baskılarını yaparak, web sayfalarında Türkiye’nin her yerine satış yapmaktadır. En çok rağbet gören modellerden bazıları ise Beşiktaşlı Kara Kartal Baskılı Zebra Perde ve Pubg Mobile Baskılı Zebra Perde modelleridir.
Sadece gençler ve çocuklara hitap eden modeller yok elbette. Aynı zamanda evinizin odlarında ve mutfağınızda kullanabileceğiniz çiçek baskılı stor perde modelleri de oldukça fazladır. Örnek olarak yapılan tasarımları web sayfasında görebilir ve istediğiniz ebatı seçerek sipariş edebilirsiniz.
Ucuz Perde Dünyası, güvenli ödeme yapma altyapısına sahiptir. Kredi artına taksit imkanları mevcuttur. Ancak kredi kartı kullanmayanlar için de kapıda ödeme imkânı da sunulmaktadır.
Siparişinizle ilgili herhangi bir olumsuzluk durumunda ise 30 günlük yasal süreç içerisinde ürünü iade etme şansınız bulunmaktadır.[/read]