Gösterilen sonuç sayısı: 9

Perde ve perdenin şekil seçimi söz konusu olduğunda yüzlerce seçenek arasında kaybolup gideriz. Güneş kendini sakladığında onun yerine penceremizde görmek istediğim şey, en az güneş kadar güzel olmalı. Farklı amaçlar için kullandığımız evimizin her duvarındaki pencerenin de amacına uygun kullanımı ve havası olan şekillerde ve desenlerde perdenin olması, konfor ve iç huzur için de önemlidir.[read more=”Read more” less=”Read less”]

Çiçek Desenli Stor Perde Nedir?

Son yıllarda sıkça gördüğümüz veya adını duyduğumuz ve artık birçok evi de güzelleştiren stor perde nedir? Stor perde, kendine özgü kumaşın, üst kısımda bulunan bir yuvarlak metal veya tahta parçaya asılarak kenarındaki ipler ile basit bir mekanik işlem sonucu yukarı aşağı yönde hareket ettirilerek açılıp kapanan perdelerdir. Bu basit mekanizma hem kolaylık hem de ayarlanabiliyor olma özelliği ile istenildiği kadar gün ışığından yararlanma fırsatı verir.

Neden Stor Perde?

Salonunuzu, yatak odanızı veya mutfağınızı yeniden dizayn etmeyi düşünüyorsanız veya yeni bir ev kuruyor iseniz perdelerden başlamalısınız. Desen, karar verme sürecinin önemli bir parçası olacaktır. Mobilya ve duvar renkleri ile uyumlu çiçek desenli stor perdeler evinize canlılık katacağı gibi her renk ve desende olan Odadan odaya farklı pencere perdeleri uygulamalarını tercih etmek isteyebilirsiniz. Ağır perdeler, resmi yemek odanızda güzel görünebilirken, stor perdeler çocuğunuzun odası dahi en iyi görünümü verir.
Doğru çiçek desenli stor perde almanın en önemli adımlarından biri, doğru pencere ölçümleri almanızdır. Çok geniş veya dar veya çok kısa veya uzun perdeler, en şık odaları bile düzensiz ve itici görünmesine neden olabilir. Pencerelerinizin ölçülerini hassas ve özenle almanız çok önemlidir.

Çiçek Desenli Stor Perde Nasıl Olmalı?

çiçek desenli stor perdenin seçimi söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurulması gereken en önemli özelliklerden biri gün ışığının kontrollü ev içerisine dolmasıdır. Koyu zemin üzerindeki çiçek desenli perdeler ile daha iyi ve kaliteli bir uyku için karanlık bir yatak odası oluşturabilir, açık renk tonlarındaki perdeler ile havadar daha ferah bir oda ortamı yaratabilirsiniz.

Perdeler evinize yapılmış olan bir konfor, bir güzellik yatırımıdır. Bu nedenle bir desen seçerken emin olmanız önemlidir. Çiçek desenli stor perde, her renk tonuyla, size uygun, mekânınızı renklendirecek çeşitliliktedir.

Farklı, özgün, değişik desenlerde ve her göreni kendine hayran bırakacak olan perdelerden arıyorsak ucuz perde dünyası mutlaka ziyaret edilmeli.
Perdeler için online alışveriş yapmak ucuz perde dünyası ile çok basit. Daha da fazlası olarak en güzel çiçek desenli, kaliteli stor perdeleri uygun fiyat ile bulabilirsiniz. Mağaza mağaza gezerek değerli vaktinizi stor perde arayarak geçirmeyin.

Perdeye dokunmanın ve ağırlığını hissetmenin yerini hiçbir şey tutamaz. Şayet mağaza mağaza dolaşmayıp bize tam güven veren bir siteden çiftli stor perde alıyorsak bu güveni de duymamız gerekir. Ucuz perde dünyası, her bir müşterisine bu güveni verir.[/read]