78 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Genç Odaları için Zebra Perde

Stor perdeler, halk arasında yaygın olarak zebra perde diye bilinir, ev tekstilinde en pratik ve kullanışlı ürünler haline geldiler. Özellikle büyük pencereleri kaplamaları ve güneş ışığını etkili bir biçimde kesmeleri sebebiyle evin tüm odaları için öncelikli tercih haline gelmiştir.

Mutfaktan balkona, salondan yatak odasına kadar evin tüm odalarında iç dekorasyonu tamamlar ve ev içinde benzersiz bir atmosfer yaratırlar. Özellikle kolay kullanımı ve temizliği sebebiyle, genç odası zebra perde kullanımı da hayli popüler hale gelmiştir.[read more=”Read more” less=”Read less”]

Renk Renk, Desen Desen Zebra Perde

Günümüz teknolojisi sayesinde tekstil sektöründe de birçok gelişme sağlanmış ve artık kullanıcıya daha ergonomik seçenekler sunulmaya başlanmıştır. Konu stor perde olunca yarı karartma veya tam karartma sağlayan kumaş teknolojisi ile üretilmiş farklı kalitede ürünler ve anti- bakteriyel kumaş tercihleri gibi birçok seçenek bulmak mümkün.

Zor beğenen, tarz sahibi gençler için, genç odası zebra perde çeşitleri o kadar geniş bir yelpazeye sahiptir ki her gencin kendi tarzına uygun perdeyi bulacağından eminiz. Renk renk çiçekli kumaşlarla genç kızların hayallerindeki o mükemmel odaya sahip olmaları mümkün. Çiçeklerle arası pek de iyi olmayan genç delikanlılar için ise erkek genç odası zebra perde modelleri dijital baskılarla adeta kişiye özel nitelikte.

Zebra Perde Nasıl Takılır?

Stor perdeleri takmak klasik kornişli perdeleri takmaktan daha pratiktir. Klasik perdenin tersine genelde stor perdeler pencere pervazının iç kısmından takılır. Perde ölçünüzü alırken pencere genişliğinden 20 santimetre daha geniş olarak düşünmelisiniz. Perdenin en boy ölçüsünü çıkardıktan sonra buna göre sipariş verebilirsiniz. Zebra perde aparatları ise perdeyle beraber veya ayrı olarak da satılmaktadır. Tavan montaj aparatlarını vidalar yardımıyla tavana monte etmelisiniz. Tavan bağlantı parçalarını taktıktan sonra işiniz kolay. Tek yapmanız gereken perde silindirini yerine oturtmak. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey perdenizi ortalamaktır. Sağda ve solda eşit miktarda boşluk bırakarak bunu sağlayabilirsiniz. Stor perdelerin sökülmesi de en az montajı kadar kolaydır.

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perdelerin tercih edilmesinin en öncelikli sebebi temizlik konusudur. Perdeler çok sık yıkanmamakla birlikte, yıkama zamanları geldiğinde hayli zaman ve enerji harcanan meşakkatli bir iştir. Çünkü 2 metreden fazla yükseklikteki kornişlere onlarca ruleti tek tek takmak büyük bir ıstırap doğrusu. Stor perdelerin bu ıstıraba son vermesi sebebiyle, klasik perdelerin yerine geçmesi çok da zor olmamıştır. Peki zebra perde nasıl temizlenir?

Stor perdeler makineye atılmaz. En kolay temizleme yöntemi nemli ve yumuşak bir bezle silmektir. Eğer perdeleriniz çok kirli değilse bu yöntem işe yarar. Ayrıca zebra perde çıkarmadan nasıl temizlenir sorusunun da cevabıdır bu. Eğer perdelerin bu şekilde temizlenmeyeceklerini düşünüyorsanız perdelerinizi işin profesyonellerine bırakabilirsiniz. Artık temizlik firmaları çok uygun fiyata kusursuz temizleme hizmeti verebilmektedirler.

Perdelerinizi evde kendiniz temizlemek niyetinde iseniz o halde perdeleri yıkamak için geniş bir alana ihtiyacınız olacak. Perdeleri düz bir zemine serin ve su, sabun yardımıyla köpürtün. Yumuşak kıllı bir fırça ile temizleyip daha sonra köpüklerinden arındırarak içinize sinecek bir temizlik yapmanız mümkün. Yine düz bir zeminde kurutun ve perdelerinizi yerine takın.

Zebra Perde Nerden Alınır?

Yuvamızı zevkimize göre dekore ederken, en uygun olan ama kaliteden de ödün veremeyeceğimiz seçeneklere yöneliriz. Kolay temizlenebilir kalitede ancak gözünüze de hitap edecek bir zebra perde arayışınız var ise Ucuz Perde Dünyası sizin için en doğru adres. Kolay kullanılan web sitesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Üretim lokasyonu İzmir olan firma, ucuz ekonomik perde misyonu ile sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.

Gökkuşağı renkleri genç odası zebra serisinde ki modelleri ile gençlerin odalarında yepyeni bir enerji yakalayacaksınız. Pembe bisikletli kız baskılı zebra perde bu aralar gençler arasında beğeni kazanmış, popüler ürünler arasındadır.

Ucuza Perde Dünyası güvenli ödeme sistemi ile internetten alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı ile perdelerinizi bütçenizi zorlamadan yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme seçenekleri de mevcuttur. Dönemsel indirim kampanyaları ile çok beğendiğiniz ürünleri yarı fiyatına kadar almak veya ücretsiz teslimat fırsatlarından yararlanmak mümkündür.[/read]