Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Karartma Stor Perde, Tül yapılı perdeler olduğu kadar güneşlik ya da kalın kumaşlı perdeler de bir evin olmazsa olmaz parçalarındandır. Gerek bir dekorasyonun aksesuar parçası gerek ise fonksiyonel bir kullanım sağlaması ile evleri sıcak bir havaya bürümesi perdelerin özellikleridir.

[read more=”Read more” less=”Read less”]

Karartma stor perde işlevsel etkisinden dolayı her mekanda kullanıma uygundur. Diğer adı ile blackout stor perde günü her saatinde ve dilediğiniz zaman sizi gece ile buluşturan bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Bu özelliğine ek olarak kalite, renk, desen, ölçü ve diğer niteliksel faktörler ile görsel açıların bir araya gelmesi perdenin türünü oluşturur.

Karartma Stor Perde Özellikleri

Karartma stor perde ışığı %100 geçirmez kumaşlardan imal edilir. Camın ölçülerine göre en uygun ebatlarda dikilir. Monte edilmesi ya da portatif olarak takılması kişilerin kararına göre uygulanır. Bu sayede temizliğini de kolayca yapabilirsiniz.

Kullanımı ve temizliği son derece kolaydır. İsterseniz yerinden çıkarıp yıkayabilir ya da dilerseniz yalnızca nemli bezlerle temizliğini yapabilirsiniz. Karartma stor perde leke tutmaz kumaşlardan üretilmesi uzun ömürlü olmasını sağlayan bir etkendir.

Karartma stor perdenin tercih edilmesinde en baskın sebep güneş ışığını dahi odanın içerisine vermeyi engellemesidir. Kalın perdelerin ya da fon perdelerin kullanımına hiçbir ihtiyaç bırakmadığı için tek başına karartma stor kullanımı yeterli olacaktır. Ancak kişiler görsel anlamda ekstra bir fon yahut da tül perde de dilerlerse zevklerine göre tercih edebilirler.

Ucuz perde dünyası olarak İzmir’de hizmet verip perde ihtiyaçlarınızın tamamını karşılıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına da online satışımızın olması, kalitemizi ve her zevke hitap eden perde çeşitlerimizi yurdun her yanına ulaştırmayı hedefler. Tüm perde çeşitlerimizi incelemek ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için mağazamızı ya da sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Karartma Stor Perde Kullanım Alanları

Karartma stor perde nerede kullanılır diye detaylı bilgi almak isteyenler olacaktır. Şunu ifade ermek lazım ki; bu türdeki bir perde isteğe göre evin ya da herhangi bir mekanın her penceresinde kullanılabilir. Ucuz perde dünyası en kaliteli ve zengin seçeneklere sahip ürün çeşitleriyle hizmetinizdedir. Müşterilerinin ihtiyaç ve beğenilerine yönelik tasarımlar yapan firmamız dilediğiniz ölçülerde de hazırlanmış ürün teslimlerinizi de en kısa sürede yapar.

Pratik kullanımlı olması ve en çok da mekanı tamamamen karanlık yapan kumaşı ile oldukça özel bir ürün olan karartma stor perde oldukça şık bir görünümdedir. Sıklıkla yatak odası, çocuk odası / bebek odası ve ofis gibi ortamlarda kullanılır. Çocuklar ve yetişkinler için karanlik bir mekan, uykuya geçişi kolayca sağlayacağından bu açıdan tercih edilme oranı fazladır. Aynı zamanda zemin kat ya da birbirine çok yakın daireler şeklinde olan iş yeri ya da evlerde de içerisinin, dışarıdan görünmemesi için epey kurtarıcı bir üründür.[/read]