Sitemize üye olmadan sipariş verme imkanı vardır. Siparişinizi oluştururken sadece teslimat ve fatura adreslerinizi girmeniz yeterlidir. Üye olarak sipariş takibinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Çoğu ürünlerimiz baskılı ürün olduğundan dolayı size özel üretim sağlanmaktadır. Sipariş yoğunluğuna göre 3 ile 7 iş günü içerisinde üretimi yapılıp kargoya teslim edilmektedir.

Firmamız internet ortamında yeni kuruluş olduğundan dolayı şimdilik yurt dışına kargo anlaşmamız olmadığından gönderim sağlayamıyoruz. Yurt dışı için ürün siparişi verildiğinde kargo ücreti alıcıya yansıtılmaktadır.

Firmamız tüm ürünlerde titizlikle paketleme işlemi yapmaktadır. Fakat kargo firmalarından kaynaklı bazen sorun ve sıkıntılar oluşmaktadır. Bu gibi durumlar da kargonuz size ulaştığında kontrol ederek almanız ve her hangi bir sıkıntı durumunda tutanak tutturmanızdır. Yaşadığınız sorunu bizimle paylaşırsanız size en kısa sürede çözüm bulmaya çalışacağız.

Dijital Baskılı Perdelerde Baskı arka ön karışıklığı Olmaması Sebebiyle Her Zaman Tek Taraflı Basılır. (Evinizin İçine Bakacak Kısım Baskılı, Dışarıya Bakacak Kısım İse Düz Beyazdır.)

  • Baskılarımızda kullandığımız mürekkepler düncaya ünlü TOYO UV Mürekkeptir. Kokuları piyasadaki boyaların neredeyse %5i kadardır minimum seviyededir. Sağlığa zararı yoktur.

Ürünlerimizin kutu içeriğinde aldığınız ölçülerde perde ve kornişe takma aparatlarıyla montaja hazır bir şekilde gönderilmektedir.

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır.

  1. Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda
  2. Verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda
  3. Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda
  4. Kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar testip tutanağı düzenlenmeli)Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.İadesi onaylanan ürünlerinizi Ucuz Perde Dünyası – Ayrancılar mah.Barışmanço cad.No:77/B, 35870 Torbalı/İzmir adresine anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile gönderebilirsiniz.

Not : Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ve üzerinden değişiklik yada ilaveler yapılarak KİŞİYE ÖZEL hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz