419 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Günümüz modasında pek çok perde kullanmaktayız. Bu perdelerden birisi ise zebra perdedir. Zebra perdeler içerisinde birçok kategoriye ayrılır. Bu kategorilerden çocuklar için olanına ise çocuk zebra perdesi denir. Zebra perdenin bir diğer ismi ise stor perdedir. Stor perde şeklinden dolayı zebra desenlerine benzetilmiştir. Peki çocuk desenlerinin de bulunduğu zebra perdeler hangi deterjanla temizlenir?[read more=”Read more” less=”Read less”]

Çocuk Zebra Perde Hangi Deterjanla Temizlenir?

Stor perdeleri yani zebra perdeleri temizlemenin en etkili yolu sabunla temizlemektir. Çocuk zebra perde hangi deterjanla temizlenir sorusunun cevabı doğal bir deterjan olan beyaz sabundur. Beyaz sabun, zebra perde üzerindeki tozları anında kaldırmaktadır. Perdeleri daha fazla kirden arındırır. Temizleme yöntemi ise kolaydır. Öncelikle bir kovaya ılık su doldurulur. Sonrasında kovadaki suyun içinde sabun iyice köpürtülür. Daha sonra ise perde temizlenmeye başlanır.

Çocuk Zebra Perde Nasıl Takılır?

Çocuk zebra perde hakkında merak edilen bir unsur ise nasıl takılacağıdır. Zebra perde diğer perdelerden kolay takılabilen bir perdedir. Montajlanması 1 dakika içerisinde yapılabilir.

Çocuk zebra perde montajı ise klemenslere takılması ile başlar. Klemensler eşit şekilde bulunur. Bu klemenslere perdenin üstünden eşit şekilde montajı yapılır. Burada dikkat edilecek husus ise perdenin dengeli olmasıdır. Perde dengeli bir şekilde takılırsa çıkarması da o kadar kolay olur. Normal perdeler gibi klemenslere takılan perde açılarak takılma işlemi sonlandırılmış olur.

Çocuk Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra perdeler temizlenirken çıkarılması zorunlu değildir. Ancak detaylı bir şekilde temizlenecekse veya yıkanacaksa kesinlikle çıkarılmalıdır. Perdeler çıkarıldıktan sonra yukarıdaki işlemlerin aynısına maruz kalacaktır. Ancak bu işlem yapıldıktan sonra sabunlu bir ılık suda perdeler yıkanacaktır. Böylece daha detaylı bir temizlik ve yıkanma işlemi görülmüş olur. Çocuk zebra perde nasıl yıkanır sorusunun yanıtı da bu şekildedir.

Çocuk Zebra Perde Nasıl Çıkarılır?

Zebra perdeler yerini bir başka perdeye bırakacaksa veya yıkanacaksa elbette çıkarılmalıdır. Çıkarılma işlemi de gayet kolaydır. Zebra perde takılışı gibi klemenslerden eşit şekilde nazikçe çıkarılmalıdır. Böylece hem perde zarar görmez hem klemensler zarar görmez. Bu sefer eşit şekilde çıkarılması zorunlu değildir ancak dengeli bir şekilde çıkarılması daha kolay olacaktır. Çocuk zebra perde çıkarılma işlemi bu şekilde olmalıdır.

Çocuk Zebra Perde Nasıl Silinir?

Çocuk zebra perdenin yıkama ve temizlenme işlemlerinin hangi deterjan ile silineceğini bilen bir kişi perdesini yalnızca silmek de isteyebilir. Perdenin silme işlemi için köpüklü beyaz sabun bir bezi köpürtülür. Daha sonra ise o bez ile perde iyice silinir. Bunun yanında bez kullanmak istemeyenler doğrudan sabun ile de temizliği gerçekleştirebilir. Böylece çocuk zebra perde nasıl silinir sorusu cevap bulmuş olur.

Çocuk Zebra Perde Nereden Alınır?

Günümüzde fazlasıyla yer edinmiş bu perdelerin kaliteli bir şekilde nereden alınacağı da merak konusudur. Çocuk zebra perde nereden alınır sorusunun cevabı kesinlikle  Ucuz Perde Dünyası olmalıdır. Perde temizleme işlemleri, son kalitede perde satışı gibi pek çok hizmet ancak Ucuz Perde Dünyasında mevcuttur. Zebra perde satışında da bir numara olan sitemiz her türlü perde satışı için de son kalite perdeler üretmektedir.[/read]