Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Zebra perde son yıllarda en çok tercih edilen ve camlarda ayrı güneşlik kullanımına gerek bırakmayan çok pratik ve şık bir perde türüdür. Birçok çeşit ve desende üretilen ve her ölçüde imal edilebilen Zebra perde modelleri arasında bambu zebra perdeler şık ve kullanışlı bir tercihtir.
Zebra perde iki renkli gibi şeritlerden oluşan özel kumaşı ile ilk olarak güney körede üretilmiş ve önce Avrupa’da ve şimdi tüm dünyada ve ülkemizde en şık perdeler arasında yerini almıştır. Bambu zebra perdeler klasik kumaş perdelere göre daha çok tercih edilmektedir. Görüşündeki sadelik ve sağlıklı bir kumaş olması tercih edilmesinde önemli sebeplerdendir. Hemen her renk ahşap dekorasyonu bambu ile tamamlayabilirsiniz.

[read more=”Read more” less=”Read less”]

Stor perde ile aynı mekanizmaya sahip zebra perdeler iki renkli görüntüsü nedeniyle bu şekilde adlandırılırlar. Stor perdelerde düz ve kapatıcı olan bambu kumaşlar, zebra perdelerde ise aralıklı yapısı nedeniyle kapalı iken % 80-90 karatma sağlarken, açık hali ile tül perde varmış gibi aydınlık bir ortam sağlar.

Direk güneş gören hemen her pencere ölçüsüne göre bambu zebra perde kullanılabilir. Güneş vuran camlarda hem şık görüntüsüyle Güneş ışığının vuruşuna göre şeritler desen veya tül şeklinde ayarlanabilir. Kullanılan kumaşa göre perde tül ve güneşliğin birleşmiş hali gibi bir çözüm sunmaktadır. Bambu perdeler her tür ahşap renkle uyumlu sade ve parlak görüntüsü ile en beğenilen ve tercih edilen perde çeşididir. Evinizde veya işyerinizde ücretsiz keşif ve montaj için iletişim kurmanız yeterlidir. Ucuz perde dünyasında sizin için her çeşit perde bulunduğu gibi Bambu zebra perde çeşitleri de si müşterilerimiz için bulunmaktadır.

Pencere enine göre üretilen zebra perde aparatı özel bir parça ile tavana monte edilir. Bambu zebra perde iki çeşit kumaştan oluşan perde kumaşı ruloya sarılı şekilde ve kenarındaki çarklara bağlı zincirli ipler ile kontrol edilir. Perde yukarı toplanabilir veya aşağı indirilebilir. Aradaki şeffaf kısım dışarıyı göstermekte aynı zamanda dışarıdan içeriye doğru görünüşü perdelemektedir. Pencerenin hem içten hem dıştan aynı şekilde görünmesine olanak sağlamaktadır. Genellikle Bambu zebra perde evlerde salon ve odalarda, otellerde kafe ve restoranlarda ofislerde ve işyerlerinde kullanılabilmektedir. Her türlü camda çok dar alanlarda da geniş cephelerde de istenilen ölçülerde üretilip kullanılabilmektedir.

Bambu Zebra perde hem şık hem sade bir tasarımlarla genellikle açık renklerde hem tül hem perde ikisinin de işlevini görmektedir. Genellikle belli ebatlarda standart olarak üretilen çeşitler ihtiyacınızı en hızlı şekilde satın almanıza olanak sağlar. Kolay montajı ve kolay temizliği ile gönül rahatlığı ile Bambu zebra perde tercih edebilir, ucuz perde dünyasından bütçenize uygun en şık perdeyi satın alabilirsiniz. Güneş gören camlarda kolayca ışığı ayarlayabilir gerektiğinde camın bir kısmını açıkta bırakabilir veya tam kapatma sağlayabilirsiniz. En şık dekorasyonlarda evinizde ve işyerinizde Bambu zebra perdeyi uzun yıllar severek kullanabilirsiniz.[/read]