602 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Zebra Perde Eskilerin tabiri ile ‘’perde; evi, ev gibi gösteren giysidir.’’ derler. Bu sözden bile perdenin, her dönemde oldukça vazgeçilmez bir parça olduğunu çıkarımını yapabiliriz. Perde modası kendini yenileyen, çağın trendlerini içeren modelleri ile sürekli bir gelişim gösteren yapıdadır. Modanın da hızla gelişmesi beraberinde, farklı perde türlerinin de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Son dönemde en sık kullanılan modellerden bir tanesi de zebra perde seçenekleridir.

[read more=”Read more” less=”Read less”]

Zebra Perde Modelleri

Zebra perdeler sıklıkla mutfaklarda kullanılması ile beraber, evin farklı bölümlerinde de kullanılmaktadır. Özellikle modern duruşu ile oldukça beğenilen zebra perdeler hemen her ortama uyması nedeninden dolayı beğeni ile tercih edilmektedir.

Zebra perde çeşitleri pek çok farlı renkte ve boyutta farklılık göstermektedir. Dilerseniz en klasik renk olan beyaz rengi tercih edebilecekken, isterseniz de farklı renk tonlarını deneyimleyebilirsiniz. Pembe, lacivert, kahverengi hatta siyah bile olarak pek çok farklı renk seçeneğini içinde barındıran zebra perde seçenekleri sayesinde sizler de yaşam alanlarınıza, farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Zebra Perde Seçimi

Zebra perde renkleri odanızın şekline ve tasarımına göre farklılık gösterebilir. Bu şekilde yeni bir ortamda, evinizde yeni bir iklim oluşturabilirsiniz. Bunu yaparken de uğraşsız şıklığın tadına varabilirsiniz. Perde seçimi, tıpkı diğer pek çok farklı eşya seçimi gibi oldukça önemli bir konudur. Çünkü bütünlüğe uyacak, salonun içindeki ahengi bozmayacak ve dekorasyon anlamında da bir güzellik katacak türde seçilen perdeler, son dönemlerdeki dekorasyon trendleri arasında yer almaktadır.

Zebra perde seçenekleri bu bağlamda oluşturulmuş olan seçenekler arasında en sık tercih edilenleridir. Genelde modern tarzdaki yaşam alanlarına daha uygun olan bu perde çeşidi sayesinde sizler de güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Örneğin zebra perde seçenekleri içerisinden klasik bir modeli tercih edecekseniz; her yere uyumlu olabileceğini göreceksiniz. Ancak en sık olarak mutfaklarda kullanımı tavsiye edilmektedir. Eğer şık ve tasarımı daha avangart mobilyalar ile döşenmiş bir salonunuz var ise zebra perdeler çok hoş durmayabilir. Ancak modern tarzda döşenmiş bir yaşam alanına sahipseniz zebra perde burada tam bir tamamlayıcı görev görecektir.

Çocuk odalarında tamamlayıcı olarak da zebra perdeleri kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun odasının rengine göre seçim yapabilir ve çocuklar için zebra perde seçeneklerini de bu bağlamda değerlendirebilirsiniz.

Sizler de hem farklılık olarak bu perdeleri tercih edebilir hem de sunduğu işlevsel özellikleri ile pek çok farklı noktadaki faydasından yararlanabilirsiniz. Ancak son çıkan modeller ile beraber, daha gösterişli mobilyalara sahipseniz de yine zebra perdeleri kullanabilirsiniz. Çünkü yeni eklenen pek çok farklı deseni ile bu perdeler, hemen her ortama uyumlu şekilde tasarlanıyor.

İsterseniz altları boncuklu zebra perde modeli seçeneğini tercih edebilirsiniz, dilerseniz de kendinden desenli olan bir modeli seçersiniz. Daha koyu renkte de bir zebra perdeyi tercih edebilirsiniz, çiçekli desenli olanını da. Pek çok farklı seçeneği içerisinde bulunduran ve size sunduğu renk skalası ile de oldukça seçiminizi kolaylaştıracak olan bu ürünler ile daha kolaylıklar ile dolu bir çizgide seyredebilirsiniz.

İşlevsellik bakımından da oldukça kullanışlı olan zebra perdeler, ekstra bir güneşliğe ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ürünlerdir. Sadece tek bir el hareketiniz ile kolayca açıp, kapatabilirsiniz.

Zebra perdeyi yıkamak konusu da oldukça merak edilmektedir. Ancak zebra perdelerin yıkanması da oldukça kolaydır. Yerinden çıkartmış olduğunuz zebra perdeyi, düz bir zeminde yıkayabilirsiniz. Sonrasında kuruduktan sonra yerine asabilirsiniz. Dilerseniz de buharlı temizlik makineleri sayesinde, çok daha kolay ve konforlu bir temizlik yapabilirsiniz.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, yıkanması da çok zor olmayan zebra perdeler, son dönemlerin açık ara en sık tercih edilen ürünü konumundadır. Kirlenme oranı da normal bir perdede olduğu kadardır. Ne sıklıkla perdenizi yıkıyorsanız, zebra perdeyi de bu oranda yıkamanız yeterli olacaktır.

Kullanışlı, şık, modern ve uyumlu bir perde arayışı içerisindeyseniz kesinlikle zebra perde seçenekleri detaylarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Özellikle renk seçeneği konusundaki çeşitlilik, pek çok farklı noktada bu ürünleri tercih etmenize yardımcı olacaktır.

Belirli bir kalıba uymaktan ziyade, pek çok farklı modele hitap eden ürünler her zaman çok daha tercih edilebilir olacaktır. Tercih edilebilirlik noktasında en üst sıralarda yer alan zebra perdeler önümüzdeki uzun yıllarda daha popülerliğini koruyacaktır. Boyut olarak ise dilediğiniz ölçülerde perdelerinizi seçebilirsiniz. Yani herhangi bir ölçü kısıtlaması olmadan, dilediğiniz yaşam alanınıza dilediğiniz zebra perde seçeneği ile yeni bir hava katabilirsiniz.

Zebra Perde Nereden Sipariş Edilir?

Pek çok farklı seçeneği içerisinde bulunduran zebra perde fiyatları da her bütçeye uygun olacak şekilde sizler ile doğrudan bir şekilde buluşmaktadır. Ulaşılabilirlik olarak da pek çok farklı yerde bulabileceğiniz zebra perdeler ile evinizde yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Çünkü tasarım anlayışı olarak sizi yansıtacağını düşündüğümüz bu ürünler ile evlerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Tamamlayıcı parçalardan bir tanesi olan zebra perdeler; kullanım kolaylığı, uygun fiyat skalası ve farklı kalitedeki ürün yelpazesi sayesinde farklı zevklere de hitap etmektedir. Sizler de pek çok farklı modele, seçeneğe ve fiyata Ucuz Perde Dünyası aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sadece İzmir’de değil, tüm Türkiye’nin farklı noktalarından sipariş verebilirsiniz.

Rahatlığa ve şıklığa direkt olarak ulaşabilir ve perdede kullanım kolaylığının tadına zebra perde seçenekleri ile doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.[/read]