51 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Çiçekli zebra perde özel baskı makinelerde çeşitli renk ve desenleriyle müşterilere sunulmuştur. Son derece şık ve modern görüntüsü olan perdeler eve şıklık katacaktır. Çiçekli zebra perde ismini çizgili çizgili olmasından dolayı bu almıştır. Perdeler de hem şıklığın hem konforun hem de kalitenin ön planda tutulmasından dolayı uzun yıllar kullanılacak ürünler müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Uzun yılar kullanılacağı için de direk alınan bir ürün değildir.[read more=”Read more” less=”Read less”]

Renk ve desen seçimleri evin mobilyalarıyla uyumu göz önünde bulundurulmalıdır. Kısa süre içinde sıkılan beğenilmeyen perdeleri evin içinde görmemek için iyi bir araştırma ile perde seçimi yapmak gerekir. Ucuz perde dünyası olarak Türkiye’nin her bölgesinde bulunan müşterilere hizmet verilmektedir.

Çiçekli Zebra Perde Hangi Deterjanla Temizlenir?

Perdeler eve hem şıklık ve konfor katar. Dışardan gelen ışığı azaltır ve dışardan evin içinin görünmesini engeller. Ev sürekli kullanılan ev aksesuarıdır. Ev dışından gelen is, duman, toz ve kokular perdenin kirlenmesine sebep olur. Bundan dolayı belli aralıklara perdeler temizlenmelidir.

Perdeler temizlenmeden önce bir bezle üzerindeki tozlar temizlenmelidir. Islak bir bez kullanılırsa direk tozlar perdede hasar oluşturabilir. Kuru bir bezle tozu alındıktan sonra tekrar silinebilir. Zebra perde temizleme için deterjan kullanılacağı zaman bunlar yoğun kimyasal içeren deterjanlar olmamalıdır. Çünkü kullanılan deterjan perdenin rengini ve dokusunu bozabilmektedir. Bunun için PH değeri düşük yumuşak deterjanlar kullanılmalıdır.

Çiçekli Zebra Perde Nasıl Takılır?

Zebra perde nasıl takılır diye araştıranlara perdeleri daha uzun süre kullanmaları için dikkatli bir şekilde takılmalıdır. Sipariş verilen perdeler içerisinde montaj malzemeleriyle beraber gönderilmektedir. Kolay kurulum ile perdenin odada oluşturduğu şıklık ve uyum dikkat çekici olacaktır. Kurulum yapıldıktan sonra perdenin deforme olmaması için rulo şeklinde dikkatli olarak takılmalıdır. Yumuşak bir şekilde asma işlemi gerçekleştirilmelidir. Daha sonra sağ ve sol kilitleri takılmalıdır.

Çiçekli Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Evimizdeki en önemli ev aksesuarı olan perdeler makinede yıkanmamalıdır.  Elde yıkanmalıdır. Perdeleri perde mekanizmasından dikkatli bir şekilde çıkarılır. Düz bir zeminde halı yıkar gibi yumuşak hareketlerle yıkanır. Yıkama işlemini sıcak su ile yapılırsa üzerindeki kir ve tozlar daha kolay akar ve temizlenir. Durulama işlemi ise soğuk su ile yapılmalıdır. Zebra perde nasıl yıkanır demeden önce yıkamada nelere dikkat edilmelidir. Buna dikkat etmek gerekir.

Çiçekli Zebra Perde Nasıl Çıkarılır?

Zebra perde nasıl çıkarılır diye merak edenlere bilgi vermek gerekirse sökümü gayet kolaydır. Perdelerin sağ sol taraflarında kilitleri vardır. İlk önce perdeyi rulo halinde sarılarak getirilir. Perdelerin kilitleri açılıp rulosundan çıkarılır. Sonra düz bir zemine bırakılarak temizleme işlemi yapılabilir. Perdeleri söküp takma işlemi yapılırken perdenin rulo şeklinde sarılıp sökülüp ve takılmalıdır. Dikkat edilmezse perdenin zemini kırılabilir. Yıkama sırasında kırılma durumu sorun yaratır ve perdenin deforme olmasına sebep olur.

Çiçekli Zebra Perde Nereden Alınır?

Perdeler ayrı bir zevke uygun moda gerektirir. Evin şıklığını artırmak için özel bir arayış içine girilen perdeler uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerle sitemizde yer almaktadır. Siteye girip istenilen perde seçilerek kolaylıkla sipariş verilebilir. Çiçekli zebra perde de müşterilere sunulmuş şık ve kaliteli ürünler arasındadır. Sipariş verilen ürünler içerisinde dübel ve vida montaj ürünleriyle gönderilmektedir. Montajı kolaydır, kolaylıkla montajı yapılır ve evin şıklığını ve uyumunu çok değiştirir. İzmir’den hizmet veren Ucuz perde dünyası Türkiye’nin her yerine perde hizmeti vermektedir. Zebra perde nereden alınır diye soranlara uygun fiyatlarla kaliteli ve şık perde sahibi olmak için ucuz perde dünyasını incelemeye davet ediyoruz.[/read]