Bambu Zebra Perde Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Son dönemin dekorasyonda çizdiği modern hatlar ile perdeler de mekanizmalı modellere dönmüştür. Önceleri ofislerde kullanılmaya başlanan zebra perde, zamanla tüm mekanlara yayılmıştır. Ancak gelinen noktada, ortama göre malzemesi değişse de mekanizmalı perdelerin kullanım kolaylığı su götürmez bir gerçek.

Öncelikle bambu zebra perde nedir? Bu perde çeşidi mekanizmalı perdeler arasında son dönemin en çok tercih edilen modeli. Bambu kun içeren bu model, özellikle alerjik bünyeler için tavsiye edilmektedir. Diğer zebra perdelerden en büyük farkı da bu önemli nedenden kaynaklanmaktadır. Mekanizması sayesinde kullanımı pratik, bambunun özelliği ile de temizliği oldukça kolaydır.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Genellikle doğal renkleri ile tercih edilse de bu modelde de pek çok çeşit sunulmaktadır. Kaliteli ürün çeşidi incelemek ve bilgi almak için Ucuz Perde Dünyası ürünlerini inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Bambu Zebra Perde Nasıl Temizlenir?

Bambu Zebra Perde Nasıl Temizlenir?

Bambu Zebra Perde Nasıl Temizlenir?

Bambu zebra perdelerin en çok tercih edilme sebeplerinden biri de temizlik kolaylığıdır. Ekstra bir güç ve uğraş gerektirmez. Aksine oldukça basittir. İstediğiniz zaman temiz olduğuna emin olduğunuz nemli bir bez ile tozunu almanız yeterlidir. Bezin herhangi bir kimyasal ve temizlik malzemesi içermediğinden emin olmalısınız.

Bambu zebra perde temizliği konusunda en merak edilen konulardan biri de yıkanabilmesidir. Tozunu almak her ne kadar yeterli olsada bazı kullanıcılar yıkayarak temizlemek istemektedir. Bu model perdeler mekanizmasından dikkatle çıkarılıp düz bir zemine serilerek hassas dokunuşlar ile yıkanabilir. Ancak yine burada da önemli olan kimyasallardan uzak durmak ve doğal içerikli temizleyiciler kullanmaktır. Yıkama işlemi sonrası perde, mutlaka iyi durulanmalı ve temizleyiciden arınmalıdır.

Mekanizmalı perdeler ve temizlikleri konusunda mutlaka bu konuda uzman kişilere danışmalısınız. Aksi takdirde perdeniz zarar görerek, özelliklerini yitirebilir. Ucuz Perde Dünyası, onlarca model ve renk seçeneği ile sunmasının yanında kullanım ve temizlik konusunda da tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz yetkin bir firmadır. Danışmadan hareket etmeyin, perdelerinizi çöpe atmayın!

Bambu Zebra Perde Fiyatları

Bambu Zebra Perde Fiyatları

Bambu Zebra Perde Fiyatları

Bambu zebra perde seçenekleri; deseni, kumaş kalitesi, ölçüleri ve mekanizmasına göre fiyatlandırılmaktadır. O nedenle ortalama bir fiyat vermek zordur. Ancak bambu perdeler, diğer zebra perdelere göre biraz daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Temizliği ile diğer modellerden farkını ortaya koyarken, alerjen madde içermemesi ile de aradaki fiyat farkını neredeyse hiçe indirmektedir. Üstelik bambunun ultraviyole ışınları kırma özelliği sağlığınız için atacağınız büyük bir adımdır.

Bambu zebra perde özellikleri ve kullanım kolaylığı ile satın aldığınız için pişman olmayacağınız bir ürün. Alışverişlerinizi doğru adresten yapacağınız takdirde cebinizi de mutlu edecektir. Uzun ömrü, şıklığı, temizliği ve sağlığa yönelik artı özellikleri ile ilk seçeneğiniz bu model olurken; uygun fiyat garantisi ve ürün bilgisi ile tanıştığınızda perdelerinizin tek mimarı da Ucuz Perde Dünyası olacaktır.

5 thoughts on “Bambu Zebra Perde Nedir?

 1. Şenay dedi ki:

  Teşekkür ederiz faydalı bilgi olmuş. Nerden satın alabiliriz bunu ?

 2. Mehmet dedi ki:

  Bambu zebra perdenin ne olduğunu bilmiyordum. Sizin sayenizde ne olduğunu anladım teşekkür ederim.

 3. Durmuş dedi ki:

  Gerçekten güzel yazı yazmışsınız. Bilgilendirici olmuş. Bambu zebra perdenin ne olduğunu bilmeyen kişilerin kolaylıkla öğrenebileceği bir yazı olmuş.

 4. Salime dedi ki:

  Bambu zebra perde nedir? diye arattığımız siz çıkıyorsunuz sizde bambu zebra perde ürün mevcutmudur

 5. Nezahat dedi ki:

  Bu ürünü nereden alabilirim yardımcı olurmusunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir