En Trend 2021 Çift Mekanizmalı Stor Perde Modelleri

Pencerelerimiz evlerimizin dünyaya açılan gözleridir. Pencerelerimizi tül ya da perdeler ile kapatır, şık modelleri ile süsleriz. İşyeri ve evlerimizde kullanmak istediğim perde de şıklık, kalite ve uygun fiyat aradığımız özelliklerdir. Bu ve daha birçok çeşit, model ve özelliği Ucuz Perde Dünyası mağazalarında bulabilirsiniz.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Öncelikli olarak İzmir’de hizmet veren Ucuz Perde Dünyası mağazası yanı sıra ülkenin dört bir yanına ucuzperdedunyasi.com adresinden online perde siparişi vererek istediğiniz model ve özellikteki perdeye sahip olabilirsiniz.

Online Çiftli Stor Perde Siparişi Nasıl Verilir?

Online Çiftli Stor Perde Siparişi Nasıl Verilir?

Online Çiftli Stor Perde Siparişi Nasıl Verilir?

Eğer sizde mağaza mağaza dolaşmaktan hoşlanmıyor ve evinizin rahatlığında online perde siparişi vermek istiyorsanız birkaç tuşa dokunarak evinizin veya ofisinizin camlarını sık perdelerle donatabilirsiniz.

Ucuz Perde Dünyası firmasının online perde siparişi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, ucuzperdedunyasi.com internet adresine tıklayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siparişiniz verebilmek için internet sitesinde ayrıntılı olarak tarif edilen şekilde istenilen ölçüleri alıyor ve sisteme giriyorsunuz. Devamında seçtiğiniz model ve çeşitte perdeniz vermiş olduğunuz ölçülerde size özel olarak hazırlanıyor ve adresinize gönderiliyor.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Geniş ürün yelpazesinde eviniz ve işyeriniz için mutlaka zevkinize uygun bir ürün bulacaksınız. Zebra perde veya stor perde dilediğiniz perde çeşidini seçebilir siparişinizi verebilirsiniz.

Stor perde ev ve iş yerlerinde kullanım kolaylıkları açısından en çok tercih edilen perde çeşididir. Düz çiftli stor perde iki özelliği bir arada sunar. Perde ve güneşlik için ayrı ayrı ürün almanıza ve kullanmanıza gerek kalmamaktadır.

Çiftli mekanizmalı düz stor perde ile hem tül perde hem de stor perde bir arada tek üründe birleşiyor. Eviniz ve işyerleri için kullanışlı bir çözüm sunan bu model ile ortama şıklık ve zarafet katacaksınız. Bu urun ile yarıca fon perde kullanmanıza gerek yoktur. Çift sistemli tül stor perde firmamızın kalitesini yansıttığı özel ürünlerdendir.

Ürünlerimizde tül ve stor perdeler %100 polyester iplik kullanılır. Perdelerimizin zincirleri PVC boncuktandır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi çift mekanizmalı düz stor perde ürünlerimizde de alüminyum kasa ve 1. Sınıf kaliteli mekanizma sistemi kullanılmaktadır.

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nasıl Takılır?

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nasıl Takılır?

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nasıl Takılır?

Çiftli stor perde ürünlerimizi isterseniz korniş sistemi ile tavana monte edebilirsiniz. montajı oldukça kolay ve basittir.

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor perdenizi Perde silme ürünleri ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kir tutmama özelliği sayesinde salon, mutfak ve yoğun çalışma ortamlarında kısacası her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nereden Alınır?

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nereden Alınır?

Çift Mekanizmalı Stor Perde Nereden Alınır?

İzmir ilinde yılların verdiği deneyim ve kalite anlayışı ile mevcut mağazamız haricinde dilerseniz Türkiye’nin her yerinden 7 gün, günün her saatinde online olarak da sipariş verebilirsiniz.

Ucuzperdedunyasi.com adresinden sitede ayrıntılı bir şekilde anlatıldığı şekilde cam ölçülerinizi alıp, seçtiğiniz deseni ve ölçüleri sisteme yükleyerek siparişinizi online olarak verebilirsiniz.

Online ürün siparişinizde EF-1603 kodu kullanabilir. Bu kod ile mekanizma sisteminin ölçü bilgilerine uygun siparişi verme olanağı sunar. Sistemimizde Çiftli stor perde  modellerimiz 30*270 cm en , 30*350 cm boy seçenekleri ile dilediğiniz ölçüde imal edilebilmektedir.

Ucuz Perde Dünyası olarak kalitemize güveniyoruz, bu nedenle ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

Online siparişlerinizde ucuzperdedunyasi.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde kapıda ödeme, banka havalesi ve 12 ay taksit avantajı bulunmaktadır.

Hayalinizde olan tüm stor perde ve zebra perde modellerine ister Ucuz Perde Dünyası mağazamızdan isterseniz ucuzperdedunyasi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli kesim ve dikim ile müşteri memnuniyeti odaklı firmamız tüm yaşam alanlarınıza şıklığı ve zarafeti getirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir