Erkek Çocuk Odası Perde Modelleri Hem Şık Hem Ekonomik

Çocuklarımızın odasına oldukça fazla önem veririz. Onların rahat etmeleri güzel ve kullanışlı eşyaların yanı sıra hoş görüntülü dekorasyon ürünleriyle mümkündür. Perdeler bunların arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Odaya yakışan ve hoşluk katan perde modelleri de oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Peki erkek çocuk odası perde modelleri nelerdir? Siz hangisini tercih etmelisiniz?

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Perde seçiminde bulunurken camın büyüklüğü önemli bir konudur. Çocuk odasının penceresi küçükse ona uygun olan modellere bakmalısınız. Ayrıca karanlıksa açık olan renkler odaya ferahlık verecektir. Erkek çocuklarında renk seçenekleri genellikle mavi ve tonları olarak düşünülmüştür. Çocuğunuzun yaşı perde seçiminde de oldukça etkendir. Küçük erkek çocukları için baskılı birçok model tercih edilirken büyük yaştakiler için farklı tercihlerde de bulunulmaktadır.

Erkek Çocuklar İçin Zebra Perdeler

Erkek Çocuklar İçin Zebra Perdeler

Erkek Çocuklar İçin Zebra Perdeler

Oldukça fazla tercih edilen zebra perdeler çocuklar için oldukça neşeli ve hoş görüntülere sahiptir.  Çocuk odası zebra perde çeşitleri arasında seçim yapmakta zorlanacağınız çok sayıda model ucuzperdedunyası.com adresimizde sizlere sunulmaktadır. Pliseli zebra perde seçeneğinde bulunabileceğiniz gibi; çocuk odası için ayrı bir hava katan baskılı zebra perde çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Baskılı Zebra Perdeler

Baskılı Zebra Perdeler

Baskılı Zebra Perdeler

Baskılı zebra perde modelleri miniklerin hayal dünyalarına uygun olarak üretilmiştir. Hayvan figürleri, çizgi film kahramanları ve farklı baskılar çocuğunuzun odasında oldukça güzel görüntüye sebep olacaktır. Takılması, montajı ve kullanışı oldukça kolay olan bu çeşidi tercih edebilir ve erkek çocuğunuzun odasında farklılık yaratabilirsiniz. Bu türlerin temizliği de oldukça kolaydır. Leke tutmayan yapıları ile kolayca temizlenmektedirler.

Atatürk Baskılı Zebra Perdeler

Atatürk Baskılı Zebra Perdeler

Atatürk Baskılı Zebra Perdeler

Atatürk portresini oğlunuzun odasında perde olarak kullanabilirsiniz. Bu hoş görüntü ile güzel bir şıklık da elde edebilirsiniz. Büyük önder Atatürk’ün portre resmi çocuğunuzun oldukça hoşuna gidecek perde modellerimiz arasında bulunmaktadır. Atatürk baskılı zebra perdeler güzel tasarımı ile Ucuz Perde Dünyası tarafından sizler için üretilmiştir. Montajı, kullanımı ve temizliği oldukça kolaydır.

Farklı baskılardan oluşan bu model erkek çocukların odasında aynı zamanda güzel bir görsellik oluşturacaktır. Çizgi film karakterlerinin yanı sıra hayvan figürleri ve değişik desenleri ile baskılı zebra perde çeşitleri oldukça gösterişlidir. Her türlü mobilya ve dekorasyonlara uyum sağlayacak görseller perdelerde yansıtılmıştır. Temizlemek isterseniz sabunlu bez ile silebilirsiniz. Çıkararak yıkamak isterseniz takılıp çıkarması da kolaydır. Kendiniz de yıkayabilir kuru temizlemeye de verebilirsiniz.

 Düz, Çiçekli, Desenli, Baskılı Stor Perdeler

Stor perdeler evlerde oldukça fazla tercih edilen perde çeşitleri arasındadır. Erkek çocukların odasında sade bir görüntü oluşturmak isteyenler düz renkleri tercih ederken daha gösterişli perde isteyenler desenli stor perde tercihinde bulunabilirler. Desenler erkek çocuklar için özel tasarlanmıştır.

Ayrıca geometrik desenli stor perdeler ile oğlunuzun odasında farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Desenler ve renkleri her mobilyaya ve her odaya uyum sağlayacak güzelliktedir. Renkleri solmayan kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Güneş ışığından etkilenmez ve uzun yıllar ilk günkü kalitesinden ödün vermeyen ürünlerdir.

Çocuğunuzun odasındaki mobilya, duvar rengi ve halı ile uyum sağlayacak birçok perde modelini internet sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sadelikten hoşlanıyorsanız onların odasına düz stor perde tercihinde bulunmanızı tavsiye ederiz.  İndirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanmanız ve hemen sipariş oluşturabilmeniz mümkündür.

Ayrıca cam ölçüsünde özel üretimlerle perde siparişi oluşturmanız da mümkündür. Kredi kartı ile ödeme avantajından faydalanabilmeniz ve ürün görsellerini incelemeniz için sizleri internet sitemize davet ediyoruz. Aynı zamanda bizleri sosyal medya hesaplarından da takip etmeniz mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir