Her Bütçeye Uygun Ucuz Perde Modelleri Hangileridir?

Evinizin her alanında ve işyerlerinde kullandığınız perdeler çeşitli renklerde ve modellerde tasarlanmaktadır. İster tül ister stor perde olsun farklı çeşitleri her alanda kullanabiliriz.

Evinizin ve işyerinizin temel ihtiyacı olan perde çeşitlerini en ucuz ve uygun fiyata Ucuz Perde Dünyası’ndan temin edebilirsiniz.

En Şık Zebra Perde Modelleri

En Şık Zebra Perde Modelleri

En Şık Zebra Perde Modelleri

Son yılların en çok tercih edilen perde çeşidi olan zebra perdeyi her alanda kullanmak mümkündür. Salon, oturma odası, yatak odası gibi alanlarda kullanılan bu perde çeşidini beyaz renkte tercih edebileceğiniz gibi farklı renklerde de kullanabilirsiniz.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Mutfaklarda kullanım kolaylığı açısından rahatlık sağlayan zebra perde oldukça tercih edilmektedir. Kir tutmaması ve temizlenmesi kolay olduğundan bayanların gözde perde modelleri arasında yer alır. Ucuz Perde Dünyası bu perde çeşidini size en uygun fiyata sunmaktadır.

Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarından rahatsız olmamak için yatak odanızda karartmalı perde çeşidini seçebilirsiniz. Aynı zamanda simli zebra perde modeli de salonlarda ve oturma odasında tercih edilebilir.

Farklı Tasarımları İle Stor Perde Modelleri

Farklı Tasarımları İle Stor Perde Modelleri

Farklı Tasarımları İle Stor Perde Modelleri

Düz stor perde modeli bazı özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen modeller arasındadır. Toz tutmaz ve kullanımı da oldukça pratiktir. Çeşitli renklerini bulmak mümkündür.  Evlerde ve işyerlerinde kullanılan düz stor perde modeli ortama oldukça klas bir görüntü katar.

Mat stor perde salon ve oturma odalarında tercih edilebilir. Stor perde çeşitleri arasında çiçekli, geometrik şekilli, çiftli stor perdeleri bulabilirsiniz. Ucuz Perde Dünyası firmasında oldukça uygun fiyata stor perde modelleri bulmanız mümkündür.

Her Ortama Uygun Jaluzi Perde Modelleri

Her Ortama Uygun Jaluzi Perde Modelleri

Her Ortama Uygun Jaluzi Perde Modelleri

Jaluzi perde, dışarıdan içerinin görünmesini engelleyen perde modelidir. Üstelerinde, yazlıklarda kullanılır. Alüminyum jaluzi perde ve ahşap jaluzi perde olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Alüminyum jaluzi perde çeşitleri hafiftir ve kolay monte edilebilir. Ahşap perde çeşitleri ise mobilyalarla uygundur.

Jaluzi perde modelleri oldukça dayanaklı ve kalitelidir. Güneş ışığı geçirmez ve deforme olmazlar. Kullanımları oldukça kolaydır. Bu perdeleri en ucuz fiyata Ucuz Perde Dünyası’ndan sahip olabilirsiniz.

Tül Perde Modelleri

Tül Perde Modelleri

Tül Perde Modelleri

Tül perde çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Dilediğiniz desende ve ölçüde perde diktirebilir veya hazır satın alabilirsiniz. Tül perdeler evin her alanında kullanılan perde modelidir.

Ucuz Perde Dünyası’nda farklı çeşitleri tül perde bulmanız mümkündür. Brode işlemeli, çizgili ve kendinde desenli gibi modellerde bu firmada yer almaktadır.

Rengarenk Fon Perde Modelleri

Rengarenk Fon Perde Modelleri

Rengarenk Fon Perde Modelleri

Oldukça tercih edilen fon perde modelleri odaları daha şık hale getirmek için kullanılabilir. Odadaki eşyalar ile uyumlu görüntü sağlaması açısından farklı renklerde bu tür perdeleri kullanabilirsiniz. Tül fon perdeler tercih edilebileceği gibi kadife ya da varaklı fon perdeler de tercih edebilirsiniz .

Burada önemli olan nokta evinize uyum sağlayacak renkteki perdeyi seçmektir. Bu sayede eviniz daha şık bir görüntüye sahip olacaktır. Ucuz Perde Dünyası firmasında aradığınız rengi ve modeli bulabilir ya da kendi istediğiniz modelde fon perde diktirebilirsiniz.

Rustik Perde Modelleri

Rustik Perde Modelleri

Rustik Perde Modelleri

Rustik perde modellerinde kumaş bir halka yardımı ile boru üzerinde hareket ettirilir. Korniş veya stor perde kullanmak istemeyen kişiler için en uygun seçenek rustik perde modelleridir.

Rustik perde kullanımında boru duvara ya da tavana monte edilir. Rustik perdelerin asıldığı boruya verilen addır. Bu perde modelleri tül veya perde üzerine asılmalıdır. Böylece tül üstte perde ise altta kalacaktır. Bu şekilde evinizde sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rustik perde modellerine Ucuz Perde Dünyası firmasından ulaşabilirsiniz. Ister firmadan alışveriş yapıp isterseniz de internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir