Işık Geçirmeyen Fon Perde Fiyatları

Yeri geldiği zaman evlerinde ışığı görmek istemeyenler için en iyi perde modeli fon perdedir. Peki bu perde modellerinin güncel fiyatları ne kadar? “Işık Geçirmeyen Fon Perde Fiyatları” adlı makalemiz ile gelin beraber inceleyelim.

Son zamanların trendi fon perdelerdir. Bizler de Ucuz Perde Dünyası olarak sizlerin ihtiyacına ve zamanın getirdiği trendlere göre ürünlerimizi çeşitlendirmekteyiz. Fon perde evin havasını daha da güzelleştirdiği ve daha şık gözüktüğü için pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Fon perdelerin başkalaşan bir versiyonu da ışık geçirmeyen perdelerdir. Sizler de şık ve tarz olan karartma perdeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Perde evlerin, ofislerin, iş yerlerinin ortamına bambaşka bir hava katan, bu ortamların tasarımını etkileyen en önemli aksesuardır. Perdenin asılacağı ortamın dekorasyonuna ve tarzına uygun olması, işlevini doğru bir şekilde yerine getirmesi oldukça mühim bir konudur.

Evlerimizin mahremiyetini korumak adına yüzyıllardır kullanılan perdeler geçmişten günümüze pek çok model ve tarzda karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde sadece tül perde ve güneşlik perde kullanma alışkanlığı yavaş yavaş son bulmaktadır.

Işık Geçirmeyen Perde Nedir

Işık Geçirmeyen Perde Nedir

Işık Geçirmeyen Perde Nedir?

Fon perde günümüzde en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Fon perdelerin başkalaşan versiyonu olan karartma perdelerin en önemli özelliklerinden biri hiç şüphesiz ki ışık geçirmez olmasıdır. Böylelikle güneşlik perdeye ihtiyaç kalmaz ve daha şık bir görüntü ile evinizi taçlandırabilirsiniz.

 

Işık geçirmeyen yani blackout karartma perdeler son zamanların en trend ürünlerindendir.  Işık geçirmeyen fon perde ısı, ışık ve ses yalıtımı sağlayan perde modelidir. Bu perde modeli yatak odalarında ve otel odalarında oldukça fazla tercih edilen bir üründür.

Işık geçirmeyen fon perde opak ve kalın dokuma bir kumaştan üretilmektedir. Böylelikle ürün ışığı bloke ederek içeride daha karanlık bir ortam oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu nedenle pek çok sinema severler tarafından tercih edildiği görülmektedir.

Işık Geçirmeyen Perde ile Fon Perde Farkı

Işık geçirmeyen perde ve fon perde görünüş itibarıyla birbirinin aynısıdır. Hatta bu nedenle karartma perdeler fon perdenin daha kalın ve koyu renklisi olarak düşünen pek çok insan vardır. Fakat söylememiz gerekirse fon perdeler sadece ortamın mahremiyetini sağlamak için kullanılan bir perde modelidir. Işık geçirmeyen perde görevi sebebiyle fon perdeden daha farklı bir kumaş türünden üretilmektedir. Bu nedenle bu iki perde çeşidinin farkını gözetip hangisine ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz oldukça önemli bir noktadır.

Blackout karartma perde özel dokuma ve kumaş katmanları sayesinde kullanıldığı odayı tamamen karanlık hale getirmektedir. Fon perdeler ise yalnızca güneşlik görevi gören bir perde modelidir.

Uygun Fiyatlı Işık Geçirmeyen Perde

Uygun Fiyatlı Işık Geçirmeyen Perde

Uygun Fiyatlı Işık Geçirmeyen Perde

Ucuz Perde Dünyası olarak uzun zamandır sizlerin ihtiyaç, istek ve tarzınıza uygun perdeleri üretmekteyiz. Firmamız özel ölçülerle üretim yapabilen, kaliteli malzemeler kullanan ve her zaman siz değerli müşterilerimizin memnun kalacağı ürünleri ortaya koyan bir firma olmayı vizyon edinmektedir.

Işık geçirmeyen fon perde üretiminde en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kullanarak sizlere en ekonomik alışveriş deneyimini sunmaktayız. Pek çok renk seçeneğiyle arzu ettiğiniz karatma perdelere sipariş verdiğiniz günden 2-7 iş günü içerisinde kavuşacağınızı garanti etmekteyiz.

Ucuzperdedunyasi.com olarak hızlı ve ücretsiz kargo hizmetini sizlere sunmaktayız. Kredi kartına 12 ay taksit seçeneği ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Sitemizden %100 güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir