Online Zebra Perde Siparişi Nasıl Verilir?

Son dönemlerde dekorasyonda anlam kazanan ürünlerden bir tanesi de perdedir. Perdeler, çok uzun yıllar öncesinde daha az çeşit ve daha az bir renge sahipken, günümüzde dekorasyonun bir vazgeçilmezi haline gelmiştir. Şimdilerde de online perde siparişi birçok farklı model ve desenlerde karşımıza çıkmaktadır.

Tül perde, fon perde, stor perde, zebra perde ve çiftli stor perde gibi birçok çeşitler gündemdedir. Bu perde türlerinden ihtiyacınıza en uygun olanları seçebilirsiniz. Bu çeşitler arasında özellikleri ve renkleri açısından hangisi odanıza uygunsa onu seçebilirsiniz.

Tercih yaparken aynı zamanda kullanım alanına göre seçim yapmakta fayda vardır. Örneğin ofis, işyeri vb. bir yer için tercih yapılacaksa daha farklı tonlar seçilebilir. Daha koyu renklerin hakim olduğu ya da daha açık renklerin hakim olduğu stor perde ya da zebra perde tercih edilebilmektedir. Fakat eviniz için bir tercih yapılacaksa daha renkli ve desenleri açısından daha desenli modeller tercih edilebilmektedir. Ucuz Perde Dünyası sizler için en moda renkleri ve desenleri bir araya getirerek sizlere sunmaktadır.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Perdelerde çeşitlilik artık çok daha fazla olduğu için uygun perde seçimi çok daha zor hale gelmiştir. Fakat gelişen teknoloji ile artık perde kullanılacak alanda nasıl bir perde görmek isterseniz online uygulama araçları ile deneyimleme sağlanabilmektedir. Aynı zamanda internetin yaygın bir hal alması ile birlikte de internet üzerinden online perde siparişi verilebilmektedir.

Peki online perde siparişi nasıl verilir diye bakıldığında tek yapmanız gereken sipariş formunu oluşturmak olacaktır. Bunun için de internet üzerinden evinize ya da ofisinize en uygun renk ve desenlerden olanı seçebilirsiniz. Online olarak sipariş vermek mağaza gezerek seçim yapmaktan daha kolay bir adım olacaktır.

Ucuz Perde Dünyası sipariş formunu istenen bilgiler ile doğru ve net bir şekilde doldurarak sipariş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Doğru bilgilerle doldurulması çok önemlidir. Bu nedenle de sipariş verirken ölçülere mutlaka dikkat edilmelidir. sonrası için problem yaşamamak adına bu konu da mutlaka doğru bilgi verilmelidir.

Online zebra perde siparişi nasıl verilir

Online Perde Siparişi Esnasında Ölçüler Nasıl Verilmelidir?

Online perde siparişi verilirken en dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de doğru ölçülerin verilmesidir. Farklı boy ve ebatlarda üretimi sağlanan perdeler için bu konu hassas bir konu olmaktadır. Bu nedenle nerede ve nasıl bir kullanım sağlanacaksa ona göre ölçüsü alınmalıdır.

Eğer tül perde için bir sipariş sağlanacaksa bunun için en ve boy ölçüsü alınmalıdır. En ölçüsü alındığında her iki kenar için ekstra 10’ar cm. kadar fazla hesaplanmalıdır. Boy ölçüsü alınırken de kornişten cam bitimine kadar olan kısmın ölçüsü alınmalıdır. Cam bitişinden ne kadar aşağıya uzanmasını isteniyorsa o kadar bir ekleme yapılabilir.

Ayrıca stor perde ya da zebra perde için bir ölçü alınacaksa bunun için hem açılan hem de sabit cam için ayrı ayrı ölçüler alınmalıdır. Tül perde için pay bırakılabilirken bu tarz perdeler için pay bırakılmamalıdır. Mekanizmalı olduğu için pervazlar arası net ölçü alınmalıdır.
Aynı zamanda nasıl bir perde türüne karar verdiyseniz ölçüleri sipariş formuna doğru bir şekilde girmelisiniz. Son aşamada da seçmiş olduğunuz modelin süslemesi, rengi ve deseni gibi ayrıntıları da belirtebilirsiniz. Ödeme aşamasında gelindiğinde online perde siparişi için son bir kez daha gözden geçirerek onay vermeniz istenecektir. Burada da gerekli kontrollerinizi sağladıktan sonra ödeme onayı alınır ve yaklaşık olarak bir hafta içerisinde belirttiğiniz adrese siparişiniz ulaştırılır.

 

Ucuz Perde Dünyası ekibi bu konuda da hizmet vermektedir. Yapılacak olan seçimleriniz için fikir alabilir ve bu konuda sorun yaşamadan teslim alabilirsiniz. Yapmanız gereken nasıl bir perde siparişi vermek istediğinizi belirlemeniz olacaktır. Genel merkezi İzmir’de bulunan firma Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Bu nedenle en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olmaktadır.

4 thoughts on “Online Perde Siparişi Nasıl Verilir?

 1. Zeynep dedi ki:

  Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için.

  1. admin dedi ki:

   Rica ederim efendim. Perde hakkında yeni bilgiler için takipte kalabilirsiniz.

 2. Hüseyin dedi ki:

  Merhabalar, bana 100×200 ölçülerine sahip çocuk odama alacağım zebra perde lazım nasıl satın alacağım.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, makaleyi okuyup mağazamızdan satış yapabilirsiniz. Dilerseniz de müşteri destek hattımızı arayarak ilgili kişiler size yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir