Rustik Perde Modelleri

Rustik perde modelleri, son yıllarda dekorasyonların tamamlayıcısı olarak sıkça tercih edilmektedir. Romantik havasıyla modern tasarımlara kattığı sıcaklık özellikle de tutkulu çiftlerin ve sevgi dolu ailelerin vazgeçilmezi olmuş durumda.

Odaların gelinliği perde konusunda uzman Ucuz Perde Dünyası da dekorasyon trendlerini yakından takip ediyor. Son dönemin gözdesi bu romantik perdelerde de çeşit çeşit renk ve model sunuyor.

Şık görüntüsü ile evini yenileyenlerin kalbini çalan bu model, aparatları ile ise kullanım konusuda çeşitli soruları akıllara getiriyor. Rustik perde nasıl takılır? En sık sorulan sorulardan biri. Ancak cevap ise oldukça basit. İşini seven ve uzman kişilerce oldukça kolay bir şekilde siz de bu duygulu model ile evinizi renklendirebilirsiniz.

Her eve takılmış olan kornişler sebebiyle yıllardır herkes standart perdelere yönelmekte. Ancak yıllar öncesinin o sıcak modasına hayran olanlar ve farklılığı severler tarafından tercih edilerek tekrar günümüz modasına girmiştir.

Rustik Perde Kullanımı ve Tercih Sebebi

Rustik Perde Kullanımı ve Tercih Sebebi

Rustik Perde Kullanımı ve Tercih Sebebi

Son dönemin trenleri arasına tekrar giren rustik perde modelleri, başlarda kır evleri ve mutfaklarda lavabo önü camlarında kullanılmıştır. Ortamın doğal havasını, romantik tüller ve ahşap halkalar  ile yakalama çabası ise oldukça güzel bir tercih olmuştur.

Zamanla değişen moda, modern sadeliğin sert havasını ise yine bu modeller ile kırma fikrini ortaya atmıştır. Oldukça sevilen bu fikir ise rustik perde çeşitleri ve fiyatlarını yeniden gündeme getirmiştir.

Ey Uygun Fiyatlarda Çocuklarınız ve Mutfağınız İçin Stor Zebra Perdeler

Oldukça kullanışlı bir model olmakla beraber şıklığı göz doldurmakta. Rustik perde borusu, genellikle ahşap malzemeden tercih edilse de ofisler ya da çalışma odaları için zaman zaman metal malzeme de seçilmekte. Tül perde konusunda ise onlarca çeşit ile yine sizlerin zevkinize ve evinizin dekorasyonuna göre belirlenmekte. Genelde sade ve beyaz tüller tercih edilse de renkli ve çizgi modellerin de geniş odalara kattığı neşe tartışılmaz bir gerçek.

Ucuz Perde Dünyası sunduğu model ve renk seçenekleri ile sizi büyük bir kararsızlık girdabına iterken tecrübelerinden yararlanmayı sakın unutmayın.

Rustik Perde Nasıl Takılır?

Rustik Perde Nasıl Takılır?

Rustik Perde Nasıl Takılır?

Rustik perde modelleri kendilerine ait bir mekanizmaya sahiptir. Askı, mekanizmada kullanılan en temel şey olsa da boru, halka ve çengel kullanılan modeller de vardır.

İlk olarak işinin ehli ustalar tarafından duvara rustik perde askısı ya da borusu monte edilir. Seçilen modele göre perde de bu boruya geçirilebilirken perdeye halkalar yahut çengeller takarak da asılabilmektedir.

Tek bir perde ile bütün bir görüntü yakalayabileceğiniz gibi iki adet perde ile kruvaze tarz da sıklıkla kullanılmaktadır. Ucuz Perde Dünyası hazır birçok modelini size sunarken, isteğinize göre özel dikim perde ve özel renk borular ile evinizi renklendirmeye hazır.

Rustik Perde Fiyatları

Rustik Perde Fiyatları

Rustik Perde Fiyatları

Sadeliği büyük bir şıklıkla temsil eden rustik perdeler; zevkinize, evinizin tarzına ve hayallerinize göre yüzlerce desen, renk ve model ile karşınıza çıkabilir. Hafif kumaşlar ile naturalliği yakalayabilir, sıcak renkler ile  evinize romantik bir hava katabilirsiniz.

Hazır ürünler ve özel dikimler arasında da bir fiyat farkı olsa da, rustik perde fiyatları; model ve ölçü üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bunlarla beraber kumaş ve aparatların kalitesi arttıkça elbette fiyatlarda da bir artış olmaktadır.

Perde çeşitleri ve kalitesiyle piyasadaki varlığını kanıtlayan Ucuz Perde Dünyası, en iyi fiyat garantisi ile de sizlerin hizmetinde. Fikir almak ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir